Pusinky (2007)

Po Pravidlech lži a Vratných lahvích je toto další český film, který se povedl. Žádná trapně cool komedie ve stylu Snowborďáků a podobných úletů, ale hodně zajímavý příběh o jedné cestě. Všechny tři hrdinky mi byli velice sympatické a zároveň mě něčím strašně štvali. Jako v životě - nic není černobílé. Jen tak dál!

Austin Powers - Goldmember (2002)

Geniální začátek s natáčením filmu:-) Poté se ovšem většina vtipnosti z předcházejících dílů někam vytratila. A navíc to opakování vtipů. Škoda. Beyoncé taky není pro mě tolik šukadelická jako Heather Graham a Elizabeth Hurley. Několikrát jsem se zasmál, ale na víc jak 3* to bohužel nestačí.

Sunshine (2007)

Už je to skoro týden, co jsem to v kině viděl, ale pořád na ten film musím myslet. Naprosto úžasné spojení vizuálního a zvukového požitku. Některé scény jsem sledoval s otevřenou pusou a hltal každý další záběr. Chvilkama jsem sice měl pocit, že mám halucinace, ale naštěstí jsem nebyl sám:-) Danny Boyle na vás vrhne smršť, kterou zastaví až rozsvícení v sále. Cillian Murphy je skvělý a kdybych byl na chlapy, tak bych se chtěl koupat v jeho modrých očích!

Frigo staví dům (1920)

Já brečel smíchy. Navíc s jakou lehkostí jsou prováděny všechny akrobatické kousky. A scéna s točícím domem je nádherná!

Playgirls II (1995) odpad!

Kravina všech kravin!!!

Robot-monstrum (1953)

Nejlepší film s bublifukem, co jsem kdy viděl. Nádherná kravina u které se budete smát celou dobu :-) To se prostě musí vidět!

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Výborné drama z jedné místnosti. Strhující atmosféra a výborné herecké výkony. Ani 50 let tomuto filmu nic neubralo na jeho kvalitách. Filmový zážitek!

Bournův mýtus (2004)

Skvěle natočený snímek, který vás nenechá ani chvilku v klidu. Skvěle vystavěný příběh se bez přestávky žene stále kupředu a před vámi se pořád něco děje. První film s agentem Bournem se mi zdál průměrný a s druhým pokračováním jsem dlouho otálel. Teď vím, že to byla chyba. Greengtass se výborně chopil příběhu a diváka drží v napětí celý film. Výborně natočené akční pasáže a skvělý hudební doprovod. A vše korunuje geniální závěrečná automobilová honička u které jsem seděl s otevřenou pusou. Karel Roden v malé, ale podstatné roličce potěšil. Už se těším na třetí pokračování!

Hollywood a Bible (1999) (TV film)

Jen mě mrzí, že tvůrci úplně opomněli filmy, které neberou náboženskou tématiku tak úplně vážně. Nepřipomenutí Života Briana je velké mínus.