Avatar (2009)

Nejlepší vánoční dárek všem milovníkům filmů!

Zombieland (2009)

To nejlepší, co zatím CSFD nabídla :-)))

Michael Jackson's This Is It (2009)

Velice neobjektivní hodnocení. Ten film má spostu chyb: pomalé tempo, málo záběrů z "tvůrčí dílny".... Ale pro člověka, který na peckách od M.J. vyrůstal a jeho hudbu obdivuje to byla paráda. Michael byl geniání hudebník, který miloval hudbu a své fanoušky, kvůli kterým se snažil ze sebe vydat to nejlepší. Bohužel ho tato snaha stála život a This Is It je pro fanoušky sice blýskavá, ale malá náplast. Prostě ten malej kluk ve mě, co na jeho muziku tancoval rodičům, byl nadšenej.

Andělé a démoni (2009)

Lepší než Sifra.Ale i tak mě film nedokázal vtáhout a přikovat k sedadlu.

Star Trek (2009)

Nikdy jsem nebyl fanouškem Star Treku, já raději Star Wars. Ale pokud bude J.J. pokračovat v nastaveném trendu, tak této sérii přibyl nový fanoušek.

Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění (2005) (TV film) odpad!

Snůška banalit a klišé přebita neuvěřitelně trapným scénářem, sci-fi souboji a snahou o cool postupy jako v CSI. Ale jako komedie je to parádní.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Kam sahá moje paměť, tak si nevzpomínám, že bych nějaký film nebyl schopen dokoukat. Tento drží to čestné prvenství.

U2 3D (2007) (koncert)

Dnes jsem byl na koncertě U2 a měl ty nejlepší lístky. Parádní zážitek!

10 000 př. n. l. (2008)

Šel jsem do kina s tím, že se chci pobavit a víc od toho filmu nečekám. Sice je to propagovaný jako velkofilm, ale je to hodně sterilní velkofilm. Nic mě nedokázalo vtáhnout do toho světa. A když už něco vypadalo zajímavě, tak to bylo hned vzárodku utnuto a nedostalo prostor. Jediné kvůli čemu stojí ten film vidět jsou modré oči Camill Belle. Ale to je na film tohoto ražení hodně málo.