Konec léta (1999) (TV film)

Na čtvrteční dopoledne přesně pasující film do televize. Nijak nenadchne ani nijak neurazí. Akorát navnadí na oběd.

Román pro ženy (2004)

Jak už z názvu je patrné, film je hlavně určen pro ženy. Mě osobně tento film přišel hodně průměrný. Jsou v něm dobrá místa(scéna na letišti), ale jsou v něm i zbytečná místa(eskapáda Saši Rašilova). Slovy klasika: "Hezký, ale že bych to musel vidět dvakrát."

Discopříběh (1987)

Když bych hodnotil po prvním zhlédnutí dal bych jistě plný počet, byl jsem mladej a naivní:-) Ale s odstupem času musí zákonitě moje hodnocení klesnout na rozumnou míru. Davida jsem žral jako mládě a dnes mi vyskákají pupínky, když ho slyším, ale z nostalgie jsem jednu hvězdičku přidal.

Hartova válka (2002)

Tak nevím. Námět nebyl nezajímavý, ale zpracování mě ničím nenadchlo. Prostě v tom filmu nebylo nic, co by mě donutilo se na něj podívat ještě jednou. Jinak herecky nijak nezajímavý, zvláště Colin Farrell. Ale jak sem napsal, tomu filmu chybí náboj, který by diváka zarazil do sedačky a až do titulků nepustil. Škoda.

Úsvit mrtvých (2004)

Parádní zombie masakr. Děj je sice místy předvídatelný, ale to filmu neubírá na jeho tempu a nudit se u něj rozhodně nebudete. Skvělá kamera i režie si určitě 5 hvězdiček rozhodně zaslouží.

Dotek Medúzy (1978)

Když jsem Medusu viděl poprvé, bál jsem se. Když jsem ji viděl podruhé, bál jsem se. Když jsem ji viděl naposledy, bál jsem se. Co jiného si tvůrci mohli přát. Film, který ani po opakovaném shlédnutí neztratí nic ze své atmosféry. Velká poklona všem zúčastněným.

Superman 2 (1980)

To co je kladně hodnoceno na jedničce má i dvojka. Ale nepřátelé jsou tvrdší, Lex vtipnější a Superman má plné ruce práce aby to všechno dal zas do pořádku. Na sobotní odpoledne úplně výborný film.

Goldfinger (1964)

Pro mě to je nejlepší Bondovka ze všech. Bond zde dostává pěkně do těla Goldfinger je skvělým protivníkem.

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

Opravdu pěkná sonda do drogové duše severní ameriky. Co herec to skutečně zasloužený honorář.

Já, robot (2004)

Velice svěžná sci-fi. Film je sice postaven na výkonu Willa Smithe, ale ten se své role zhostil skvěle a své akční výstupy prokládá řadou suchých hlášek, které zaručeně úsměv na tváři vyloudí. Speciální efekty jsou na vysoké úrovni a počítačoví trikaři si opravdu vyhráli. Skvělá oddychovka.