Donnie Darko (2001)

Po prvom vzhliadnutí len za tri hviezdy. Musím povedať, že aj keď sa jedná o zaujímavý počin, je to film, ktorý musíte vidieť aspoň 2x. Kedže už viem ako film skončíl po druhý krát si môžem vychutnať jeho celý obsah. Možno, že potom svoje hodnotenie zmením.

Ďábel (2010)

Taký rýchly a skutočne zbytočný film, ktorý ma síce vedel zaujať ale už onedlho si nespomeniem o čom to bolo. Jedno však viem, toto dielo patrí do kategórie raz vidieť a dosť.

Bláznivá střela (1988)

Jedná z paródii 80.rokov, ktorá s hrdosťou nosila prívlastok bláznivá. Vtipky majú šmrnc a až na pár výnimok nie sú trápne a do konca filmu si ich užijete habadej. Leslie Nielsen v kultovke ktorá neumiera a aj po 23 rokoch vie pobaviť davy. Dnešné paródie o takomto úspechu môžu len tíško snívať.

6. den (2000)

Arnold na druhú s rukami zaviazanými. Scenár totálne zruinoval dobrý námet . Možno je to moja chyba, ale zatiaľ som tento film nedopozeral a to som to skúšal aj po druhý krát Už. po pol hodine ma viac bavil pohľad oknom na zhypnotizovanu vranu sediacu na elektrickom vedení. To znamená, že 6.deň je nudný film ktorý sa môže pochváliť jednou kultovou akčnou hviezdou.

Protiúder (2002)

Nikdy by ma nenapadlo, že dám 1* filmu kde hraje Arnie. Boužiaľ toto je tak strašne nudný a spomalený akčný film, že inak sa nedalo. Možno keby sa v hl. úlohe objavil Brad Pitt alebo George Clooney tak by tento snímok dopadol určite lepšie... "Švarco" sa sem absolutne nehodil a je to fakt...neni to žiadny pán herec...emócie na nule..preto je terminátor jeho najlepší film, lebo hrať chladného zabijáka mu ide určite lepšie ako rola milujúceho otca a manžela.

Posel ztracených duší (2005) (seriál)

No už viem prečo to dávajú v nedeľu na obed. Miesto akčný či horor by som to nazval rodinným seriálom.Aj keď sa to točí okolo duchov , strašidelne pôsobia len hodiny, ktoré idú pri tomto seriály tak strašne pomaly...

Mučedníci (2008)

No rozhodne som sa nenudil, ale ako tu už väčšina uživateľov spomenula, neviem čo si mám o tomto filme myslieť. Krvavé jatka verzus anielska osveta? Celý film je prehliadkou umu maskérov ktorá končí pre mňa nedoriešenou otázkou..načo? Musí mučeník prežívať toľko bolesti aby sa ľudia dozvedeli pravdu právd? Finále bolo podľa mňa tŕňom celého filmu...inak...zaujimavé, brutálne ale vždy lepšie a znesiteľnejšie ako americký bratranec Hostel 2.

Benga v záloze (2010)

Dobrá komédia, ktorá aj keď niekedy stráca dych, vždy si to vynahradí niakym smelým vtípkom alebo komediálnou scénkou. Podľa mňa The other guys patrí do klasických akčných komédii, ktorých je na trhu mnoho a stoj čo stoj sa Vám onedlho stane že aj keď budete loviť v pamäti nemusí sa Vám táto uletená priemernosť už nikdy vybaviť.

Vnitřní vesmír (1987)

Zaujimavý nenapadný filmík s mladučkým Quaidom o ceste do neznáma. Pravidlom však ostáva že lahšie dovnútra, horšie už von :-)

Peřinbaba (1985)

Horrorová atmosféra tohoto príbehu mi ako malému dosť vadila. Nezmenilo sa to ani v súčastnosti, ale musím uznať, že je to originálne natočená a v slovenskéj tvorbe jedinečná zimná rozprávka...