• Thriller

Seveřané - Série 3 (2020) (série)

Nejprve mě zaskočilo, jakým směrem se příběh vydal, ale alespoň se vysvětlily všechny nejasnosti z první série. Matka roku Liv, znásilňovačka Froya a chlapské nekorektní řeči , jako v České sodě ... Jen Orm mě prudil ve všech třech sériích, ale nakonec i on dostal, co mu patří!

Seveřané - Série 2 (2017) (série)

Neodolal jsem a zhlédl jsem i druhou sérii a udělal jsem dobře, je vtipnější a zábavnější než první. A protože ti dva šílení "sluníčkáři" zase přežili, tak budu muset zkouknout i třetí, zda se s nimi už konečně vypořádají.

Vraždy v Yorkshiru: 1980 (2009) (TV film) odpad!

Upřímně obdivuji ty, jenž tato slátanina oslovila na více než jednu hvězdu. Já nemám slov.

Seveřané - Série 1 (2016) (série)

Je to vtipné, ale jedna série stačí, do ostatních se nepustím.

Šógun - Andžin (2024) (epizoda) odpad!

Pro milovníky japonské květomluvy a pro děti.

Forst - Episode 1 (2024) (epizoda)

Nestává se mi moc často, abych se těšil ať už ten díl skončí a jdu raději dělat něco užitečného. Příběh je takový klasický mindrák bigotně věřících - nejvíce je těší zobrazovat vše, co pan farář v neděli na mši zakazuje - perverznosti, nahota, zneužívání náboženských symbolů. A do toho samozřejmě nejlepší z nejlepších detektivů, který kašle na pravidla. To mohl dělat Belmondo, dnes už je to trapné.

Czas honoru (2008) (seriál)

Skvělá výprava, technika, lokace. První série je super - příběh je odlišný od všech podobných filmů o odboji. Řeší se hlavně vlastní průšvihy kvůli nedodržování zásad konspirace. Ve druhé sérii už se rozbliká v hlavě kontrolka, že příběh nabral divný směr. Třetí série je klasická pohádka, jako Tajemství šifrovací věže, ale proč ne - akce a napětí nechybí, i když to není reálný příběh. Zato čtvrtá série už je peklo - příběhem myslím - taková telenovela Zlatá labuť. Další sérii už bych nedal.

Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)

Raději si pusťte Kapitána Klosse nebo 17 zastavení jara. Tohle je takové úsměvné céčko.