Zpátky do ringu (2013)

Docela dobrý, filmek plný supr hlášek.¨, spíše komedie, ale příběh také dobrý. Fajne 80%.

Strážci Galaxie (2014)

Strážci galaxie mě velice pobavili v kině i ve 2D. Neočekával jsem od snímku víc než sám nabídnul,spíše naopak. Nelituji peněz, které jsem za něj utratil. Možná mě malinko zklamala role V. Diesla, kterého bych nepoznal, kdybych nepřečetl obsazení rolí, ale pobavil mě jako Groot velice :-) Doporučuji shlédnout. 90% !

Charlieho andílci (2000)

Některé scény byly hodně slabé. Neměli by obsazovat do bojové role herečky typu romantické filmy a komedie. Je to pak znatelně vidět, že v životě neslyšela o pojmu bojový styl. U těch pár naučených pohybů do filmu to bylo zoufalé. Za vcelku zajímavý děj a nápad, sem tam vtípek bych dal tak 4.5 / 10.

Noe (2014)

Nebylo to nejhorší, ale očekával jsem děj o něco více podle bible. Je vidět, že z toho příběhu udělali hlavně zajímavost pro oko. Nevím tedy, jestli Noe stál vyloženě v rozhodnutí o přeživší lidské rasy, či nikoliv, pokud chtěl popravit obě dcery. To by musel zabít i Ilu. Nicméně relativní pravda tam byla tudíž 71%

Enderova hra (2013)

Film mě bavil, zajímavý nápad, Ender si poradil v každé situaci, docela inspirující situace a řešení. Několik vtipných hlášek, které pobavili.Škoda, že jsem nečetl knihu, dnes už knihu do ruky nevezmu. Možná pár detailů bych vytknul, ale nemají takový vliv na moje hdnocení, high five!

Skinwalker Ranch (2013) odpad!

Nesmyslná debilita !!! Takové voloviny už prosím netočit !

Mickeyho vánoční koleda (1983)

Velice zajímavý snímek, vhodný i do dnešní doby. Spousta podobných lidí by jej měla vidět a uvědomit si podstatu příběhu.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Dobrej filmek, očekávání splněno. Do kina se šlo pro pořádnou dávku bitev a také se mi dostalo. Milé překvapení účinkování sympatické Evangeline Lilly - Tauriel. Doporučuji shlédnout, nejlépe HFR 3D.

Zmizení (2013)

Šikovně vymyšlená zápletka, dobré herecké výkony. Hugh Jackmana bych nepoznal :) Tak 7/10.

Pí a jeho život (2012)

Moc pěknej film. Vskutku zajímavý děj na moři. Nepoddajný tygr, který kdyby ovšem chtěl, tak skočí do moře a dá si jednu "indickou" svačinu. Nenudil jsem se. 90%.