Line of Duty - Episode 2 (2014) (epizoda)

Kamo, ale sa s nej vyklula ina strategicka mysel. Klobuk dole. Atmosfera pri vysluchu sa dala krajat. Dojstojna "protivnicka". Pozeram par serii znovu z nostalgie za dobrou kriminalkou.

Nikdo (2021)

Pobavilo. Neskutocny nater. Za fasadou Odenkirk-a sa snad naozaj ukryva taky sadista. :) Skoda, ze v zavere to uz bolo az prilis nadsadene, uletene a komicke. Trosku vo vaznejsom duchu a mohlo to byt uplne inde. Napriek tomu odporucam, je to masaker. 70%

Poslední výstřel (2021)

Uz v prvych minutach som zacal vnimat "podobnost" s poslednym Rambom. Aspon teda tu prihranicnu zapletku, trochu neskor par srand z John Wicka. To by nevadilo, ale dej vas uz potom moc neprekvapi a neubranite sa porovnavaniu. Ano, je to sice Neeson-ovka, avsak zvlast akcne pasaze su pomerne slabe. Najlepsie paradoxne funguju "road-movie" casti s chlapcom. Ako celok za mna vsak sklamanie s mnozstvom preslapov. Zrejme si to vsimnu i zanieteni fanusikovia. Slabucke dvojhviezdie.

Hovory (2021) (seriál)

Zaujimava forma tohoto kratkometrazneho kusku. Kvalita jednotlivych dielov obcas zakolise. Za mna su najkvalitnejsie jednoznacne druha, osma a zaverecna epizoda. Kraluje im vsak suverenne osma s vynikajucim coverom znamej pesnicky v zavere. Ako celok mierny nadpriemer. Pre divaka s predstavivostou by toto mystery sci-fi malo byt lahko stravitelne a obcas to ma i slubnu atmosferu, avsak nic prevratne. I tak odporucam. 60%

Hovory - Je v letadle nějaký vědec? (2021) (epizoda)

Slusna atmosfera a v zavere dost silne emocie. Absolutne dokonaly hudobny zakusok od 15:22 s vybornou verziou znameho songu od Stevie-ho Wonder-a - I Just Called To Say I Love You. Velmi naladovy zastrety duet. Ak som spravne hladal, od talentovanych umelcov - Ryan Downey a Golda May. Zial, ked sme mnohi vyjadrili zaujem o zverejnenie songu, priamo Ryan Downey na FB uviedol, ze na to nemaju prava, pretoze to naspievali pre producenta serialu a spolocnost STUDIOCANAL. Ak by ste to niekto kdesi "nasiel", poprosim info do PM. Urcite by som si song kupil. Thanks. :) Slusne stvorhviezdie.

Hovory - Máma (2021) (epizoda)

Skoda, ze tato epizodka nema aj vizualne stvarnenie. :) Kazdopadne trochu odklon, od toho, co sa nam teraz snazili predostierat. Takze to "melting" je postupne a este mozete par minut fungovat? Hm...:)

Velká španělská loupež (2021)

Takmer tuctovka cez sablonu - nebyt samotneho "neuplneho" zaveru. A nebyt Freddieho, alias "dobreho doktora", ktory prispel svojou osobnostou, tak by to bol uplny kopirak, 10tok podobnych "premyslenych heistov". Nuda s minimom inovacii a priehrstim hluposti. 45%

Hovory - Já, já sám a Darlene (2021) (epizoda)

Zaujimave, avsak vyznam predoslym castiam dava iba "nazor" telefonistky na 911-linke ohladom "podobnych volani". Zaver samotny som zial uz presne predvidal.

Hovory - Je to jen v tvojí hlavě (2021) (epizoda)

Opat vztahovka. Divakova predstavivost tentokrat pracuje na tom, co sa deje lekarkinej sestre, hoci nam ponukaju celkom uveritelnu loz.. Meh.48%

Časové pásmo bylo změněno