Ledová archa - Božský konstruktér (2021) (epizoda)

Willford je vyborna postava. Bean mu vdychol dusu a tak inteligentneho sociopata len tak clovek nevidi. Az clovek nadobudne pocit, ze jo to ako v telenovele. "Jedna "vychytrala" a zvysok sprosti". Vydarena atmosfera.

Lupin - 3. kapitola (2021) (epizoda)

Menej hlupucke, obcas dokonca dovtipne. Napriek tomu vsak stale naivne. Ale "nenapadnemu" hlavnemu hrdinovi doprajeme kazdy pribehovy uspech. :)

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Velkolepa zalezitost so stedrou stopazou a vizualno-zvukovymi "orgiami". Cele ponate vo vaznejsom duchu, hoci samozrejme len z casti, musime mat minimalne jeden infantilny charakter ;). Obcas recyklovane, obcas plne typickeho klise, kazdopadne heroicke. Kedze sa neratam medzi fanusika, uzival som si viac-menej vizual a obcas vydarene a neotrele technicke pozlatko. Avsak, uz ma unavuju neustale "zvratenia" osudu, ci zachrany na poslednu stotinu sekundu. V tomto zanri je to vsak zaklad. Za mna len priemer. Cielovka vsak zrejme bude "chrochtat blahom".

Lupin - 2. kapitola (2021) (epizoda)

Ok, zrejme cely pribeh bude neustale balansovat, resp. uplne vpadne do naivnych predstav, ako potrvrdila i tato epizoda niekolkokrat, ze totiz nas 190cm vysoky vyrazny pan, zvlada ojekabatit sledovaciu jednotku v parku, vsetkych zucastnenych vo vazeni, popri tom ne/byt pritomny v X dalsich rolach. Nuz, suhlasim s tym, ze na prvu a s nastavenim divaka, ze sa teraz ide bavit a "vypina mozog", hrdinovi tu jeho "fikanost" a sarm zbastite. Zial, osobne som uz za hranicou akceptovatelnej naivity, fantazie az hluposti. A ze ich v tomto dieli bolo pozehnane.

Lupin - 1. kapitola (2021) (epizoda)

Priemerna hra na "inteligentny" heist :). Vyzera to pekne, avsak az prilis nalinkovane a nie moc originalne. Napriek tomu, usmievavy Omar je celkom sympos a tak dufam, ze dalsie diely budu zaujimavejsie.

Debris - You Are Not Alone (2021) (epizoda)

Po druhej chaotickej casti a "dramatickymi" vsuvkami a klisoidnymi spravodajskymi sluzbami, si na tento paskvil nechvam zajst chut.

Debris - Pilot (2021) (epizoda)

Ano, citit z toho znacnu amatercinu. Herecky to tiez nie je Boh-vie-co. Skoda, ze to nefunguje ani po stranke atmosfery, to by bohato stacilo.

Chlast (2020)

Uvod mi prisiel prilis pozvolny, dianie v skole ma tiez moc nechytilo a premisa, ze styria "pedagogovia" by v Dansku pristupili na spominany experiment, pritiahnuty za vlasy. Avsak asi po prvej tretine sa to uz odvija celkom zaujimavo. Po Polare Mads urcite na sebe zamakal aj po stranke "fyzicky". Obcas usmevna drama. Prekvapuje ma, ze vsetci v skole boli bez cuchu. Zeby tam uz vtedy vyvadzal Covid? ;) 65%

Ledová archa - Naše odpověď na všechno (2021) (epizoda)

Nuz, prevrat sa celkom slusne "vydaril". Cervena v zavere hovori jasne. Nieco podobne, ako ked ostanete v nemom uzase nad vysledkami hlasovania, ktore ste si vobec nepripustali. Na strane druhej, co nas zrejme najviac zaujimalo, a sice, preco vlak prefrcal okolo Melanie, sme sa zatial nedozvedeli. Zrejme pan W. opat komusi dal ultimatum. Meh...sviznejsi dej by bol vitany. Takisto som nezbastil "hypnotizerku/psychologicku" a jej "schopnosti".

Raya a drak (2021)

Dalsia z dievcenskych kreslenych ninja-postaviciek. Tentokrat zrejme z indickej mytologie. Velmi pekne naanimovane, s pomerne uchadzaujucim pribehom. Opat tu mame zlaty ksichtik, ktory, aspon v prvych minutach celkom vtipne a chutne prezentuje Tuk-tuk, ci neskor "evil-child". Malo to i svoju moralnu cast a k zaveru aj velmi pekne vizualno-zvukove orgie. Obcas az urovne Avatara. 60%