• Thriller

Ferry: Seriál (2023) (seriál)

Skvělý seriál! Dějový, lidský a věrohodný. Co víc si přát.

Zabiják (2023)

Velké zklamání. “Hlubokomyslné” úvahy hlavního hrdiny. Od Finchera jsem čekal něco lepšího než tohle. Hra na festivalový film, což bylo naprosto zbytečné a ten příběh to zkazilo.

Nezvěstná (2023)

Po 10 min. jsem to vypnul. Nebavilo mě sledovat zmatené streamování po internetu…Nerozumím, co jiné sledovatele na tomhle filmu nadchlo.

Vtipná žena (2023) (seriál)

Docela vtipný seriál ze zákulisí britské televize v šedesátých letech minulého století. Nenudil jsem se.

Papežův vymítač (2023)

Nic víc než Hollywoodská pohádka…Údajně podle pamětí papežova vymítače. Chtěl bych vidět jeho tvář po shlédnutí tohohle srandovního filmu. Ten s realitou nemá nic společného a to je škoda.

Těla (2023) (seriál)

Nedokoukal jsem ani 1.díl, protože když vidím v krimi to hrozný klišé - noc, déšť, temné obrazy atd. tak se dál nedívám. Moje nejoblíbenější krimi Čínská čtvrť Romana Polanského se celá odehrává ve dne a v kalifornském slunci. A jak je to skvělý film, který po téměř padesáti letech od svého vzniku strčí Bodies hravě do kapsy!

Lekce chemie - Miss Hastingsu (2023) (epizoda)

Zajímavý námět a dobře režijně vyprávěný příběh 1.dílu. U 2. dílu mi vadil trochu předvídatelný a přislazený “americký” příběh. Uvidím jak to bude v dalších dílech…?

Policie Modrava - Série 3 (2019) (série)

Bezesporu divácky nejúspěšnější český seriál posledních let! Od konce června 2023 se už po několikáté na TV Nova opakují všechny série a stále má nejvyšší diváckou sledovanost ze všech pořadů uváděných v českých TV. Ani nové seriály vysílané od září na ČT a TV Prima Policii Modravu neporazily!