Úžasňákovi (2004)

Nevím jestli je to tak dobrý jako V hlavě to mi prostě přijde lepší ale i tak se jedná o skvělý snímek který bych dokonce zařadil mezi nadčasové filmy jelikož v době kdy film vznikl tak jsme v každém supráckém filmu jsme superhrdiny a jejich schopnosti objevovali a tady jsou superhrdinové už mají a vlastně už mají rodinu a všechno a to je na filmu kouzelné. Asi bych nenašel nic co bych vytkl prostě v pohodě animák.8/10

7T (2014) (seriál)

Jeden z nejlepších animovaných seriálů čistě pro děti.8/10

V hlavě (2015)

V hlavě se stává instantně nejlepší pixarovkou protože mě tenhle koncept bavil. Animace,vtipy,herecké výkony prakticky perfektní. Nevím co zásadního tomu vytknout.9/10

Terminátor: Temný osud (2019)

Filmařsky je Temný osud lepší než Vzpoura strojů a Genesys ale prostě už mi ta dokola omývaná šablona štve a narozdíl od Salvationu a Genysisu tak temný osud žádný nový nápad... i když abych k tomu byl fér tak pár se najde ale je to žalostně málo. Věřím že kdyby to vyšlo rovnou jako třetí díl tak bych to ještě přežvýkal ale co je moc to je příliš.6/10

Terminator Genisys (2015)

Terminátor Genysis i když se mnou zhruba 90% lidí nebude souhlasit je docela dobrý film. A ano ten koncept by se dal mnohem více vytěžit a nebo co je moje osobní výtka je špatný výběr herců reálně Sára Connorová v tomhle filmu ani nemá blonďatý,do prdele! Jak můžete zahodit tak základní rys, Kylo vypadal aspoň jako nějaký vzdálený bratranec Kyla Reese z jedničky. Arnold sice dělá debilní vtipy ale jako takovej je docela dobrej. Efekty a aji herecké výkony jsou ok a akce je v tomhle filmu asi nejhorší ze série(nejlepší byli akční scény asi v Salvationu). Celkově hodně super akčňák ale nic průlomového.7/10

Terminator Salvation (2009)

Jakože sorry je fakt dobrý film. Christian Bale jako John Connor je naprosto fenomenální(ani sám nevím proč prostě mi to tak film evokuje). Koncept narozdíl od trojky(a částečně i dvojky která byla úžasná takže bych si neměl stěžovat) hýří originalitou a celkově mě to z nějakého důvdou přijde sakra úžasný(plus teda akce a efekty byli dobrý), a to je asi všechno přátelé.8/10

Stíny smrti (2013) (seriál)

Velice rozporuplný seriál. V jednu chvíli vám seriál dropne docela dost ok kriminálku a další díl naprostou kravinu.5/10

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Terminator 2 akorát že horší. Tak by se dal popsat film Terminátor 3:Vzpoura strojů. Celý ten film mě přijde jako recyklace už použitého materiálu. Jedná se ale pořád fajn akční film ale prostě slovo originalita je pro tento film skoro jako sprosté slovo.7/10

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Prakticky ve všech ohledech lepší než jednička:akce,napětí,motivy,efekty,herecké výkony,hlášky,Arnold,hudba vlastně úplně ve všem. Navíc druhý Terminátor ukazuje že i takový ,,hloupý" akčňák jako Terminátor může mít hlubší téma( i když né že by ho jednička neměla ale tady je to lépe rozpracované). Jako takový dort na třešňice jsem si dovolil přidat ještě jednu pochvalu nebo vlastně dvě: a to že je tady zvrat že T-800 je hodnej a ten druhej T-1000 a ano za zvrat to beru protože jsem nečetl obsah D: a druhá je hudba ta je skvělá jako v jedničce.9/10