• Pohádka

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Nadupané akcí, výborné efekty, skvělá kamera a střih. Bohužel utrpěl děj a celkově úspěchu a kvality prvního dílu to nedosahuje, přesto zasloužené 3,5 hvězdy.

Trhala fialky dynamitem (1992) odpad!

Proč shazovat českou filmografii...když to dokáže udělat sama za sebe...

Turbulence (1997)

Snad jen kvůli Rayi Liottovi jedna*, protože ten přece jenom podle mě do odpadu nepatří.

Vánoční koleda (2009)

Pro mě netradičně pojatý vánoční čas spojený s 3D projekcí znamenal krásný zážitek z tohoto digitálně stvořeného snímku. I když to není pohádka, ale spíš vánoční hororová balada, odcházel jsem nadšený. Nebýt 3D projekce byly by mé pocity jisto jistě jiné, díkybohu jsou však vesměs kladné a na tento žánr jasné čtyři hvězdy.

Věc (1982)

Jeden vůbec z nejoriginálnějších nápadů na horor. Navíc i po osmadvaceti letech výborný film.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Zajímavě natočené, zajímavá myšlenka. Jim Carrey tímto výkonem dokazuje, že není jen hercem jednoho žánru. Za mě 4*

Velký útěk (1963)

Jestli máte rádi starší snímky jako je Podraz, Frajer Luke atd..., tak si s čistým svědomím můžete mezi ně připsat "meisterstück" jménem Velký útěk. 5*

Vratné lahve (2007)

Neurazí, nenadchne...splňuje svůj standart, ale éry vynikajících filmů, na které jsme od těchto pánů zvyklí, zcela určitě tento snímek takové výjimečnosti nedosahuje.

Všemocný (2011)

Akční oddychovka v podání ne tolik "profláklého" Bradleyho Coopera a jako vždy skvělého De Nira. Film má spád a člověk se nenudí, ale bohužel ke špičce tomu ještě něco chybí. Z této myšlenky a námětu se přeci jenom dalo vymáčknout více. Nejlepší bonmot z filmu: "Jsi chytrý, ale nedělej chybu chytrých lidí, kteří si myslí, že nikdo nemůže být chytřejší."