• Pohádka

Hříšný tanec (1987)

Na svou dobu dobrý romantický kousek. Pro holky srdceryvný snímek, pro kluky film za jediným účelem... :o) Ne to zas ne, ale je fakt, že mě k tomu donutila druhá polovička.

Hvězdná brána: Návrat (2008)

Nejsem nikterak fanoušek série Hvězdné brány, ale 3 hvězdy si tento snímek určitě zaslouží.

Chceš mě, chci tě (2009)

Musím uznat, že Gerard Butler a jeho šovinismus byl dokonalý. Nejenže film je plný vtipu, ale především není to ten klasický utahaný slaďák, na který jsem v podobě mnoha romantických komedií zvyklý. Je to vtipné, má to spád a je to hlavně pro mužské oko koukatelné. Navíc ta Katherine.....WOW.

Iron Man 2 (2010)

Akce, vtipné dialogy, spád filmu a především charismem překypující Downey Jr. dělají z toho snímku nadprůměrnou adaptaci marvelovského komixu. 4*

Italský hřebec (1970) odpad!

pergo zetkového formátu...co dodat....nechápu jak SS mohl takle klesnout!!!

Jak je důležité míti Filipa (2002)

Nonšalance a nadsázka s jakou je tato komedie podávána je opravdu prvotřídní. Skvělé obsazení, skvěle zahrané a úžasná píseň "Lady come down" v podání obou Filipů :-)) Britské komedie mám prostě rád. 5*

Jak vycvičit draka (2010)

I když jsem film neměl umocněný 3D efektem ani "obyčejným" kinem...tohle se prostě povedlo! 4*

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Moderně pojaté, hodně krve. Toť vše. Dějově naprosto ploché, herecké výkony nijak oslnivé (nutno podotknout, že je není kde ukázat) a celkově podprůměrný výkon. Film má zbytečně mnoho scén, které přecházejí až do parodie a zápletka je více než nudná. Dvě hvězdy jen kvůli J. Rennerovi. 2*

jOBS (2013)

I přestože nemám Ashtona Kutchera rád a vždy jsem ho bral jen jako "přeslaženého" neherce, musím uznat, že svou roli zvládnul bravurně. Po Butterfly Effect konečně další role, kde ukázal, že když chce, tak hrát umí. Nejsem zarytý "applista" ani "androidista", ale nutno říct že ve světe PC a mobilních technologií nelze Jobsovi upřít velký kus práce. "Vykreslení" Jobse ve filmu, mu ale více uškodilo než pomohlo. Zasloužil by si lepší film, zaměřený na to, čím opravdu "změnil svět" a ne jen mezihry, na které se film zaměřuje. 3,5*