Maturitní ples (2008)

Má pubertální dcera byla nadšena - pro ní skvělé téma, bezva prostředí a hezcí herci. Pár lekavek jako třešnička na dortu. Já s ní toto nadšení nesdílím, nicméně své diváky si tento film určitě najde :-o)))))

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Čekala jsem trošku od Edwarda Nortona více.... nechápu, jak se mohl propůjčit k podobnému filmu....

Sex ve městě (2008)

Musím přiznat, že jsem ten seriál nikdy neviděla. Dávali ho pozdě večer a to už jsem šla do postýla. Tudíž jsem netušila o co jde :-o))) Ze začátku mě film nijak nenadchnul, ale pak se to rozjelo a nakonec se mi to líbilo :-o)))) Doporučuji ovšem výhradně pro dámy. Pánové ať se o to ani nepokouší!!

Mlha (2007)

Čekala jsem něco jiného. Tento film spíš než o invazi příšer z jiného světa, ukazuje ten hnus, kteří mají někteří z nás v sobě. Sobectví, hádky, fanatismus a manipulace s lidma - to není nic pro mě. Jak se lidi chovají v kritických situacích je ukázáno docela výstižně. No a ten závěr - hrůza a depka. Strašný. No a celkový dojem z filmu?? Už nikdy ho nechci vidět.... Nechci tím říct, že film je špatný, to naopak. Kdo má rád psycho, bude to jeho šálek kávy :-o))))

12 podmínek k dědictví (2006)

nic výraznýho. Ze začátku mě film opravdu zaujal, ale ta holčička - něco tak okatě záměrného, mi tam fakt nesedělo. Je to vyloženě plánovaná hra na city, kde jsou karty okamžitě rozdané. Až to nudí - a to miluju romantiku....

Griffin a Phoenixová (2006)

Zajímavý film, zvláště když je už od prvních chvil známa zápletka - on s rokem života, potká tu pravou... ta to má všem také sečtený... Šílené téma o lásce a o tom kdo přežije toho druhého....prostě depka. Dívala jsem se až do konce, ale už nikdy více

Ruiny (2008)

Film se mi líbil, pořád jsem čekala kde bude ten záporák - roztomilou kytičku jsem nečekala :-o)))))) U scénách s amputací jsem se musela párkrát odvrátit od obrazovky :-o)))) Jo - bylo to dobrý.

Bláznovo zlato (2008)

Jsem hrozně zklamaná. Oba hlavní hrdiny mám fakt ráda.... Čekala jsem oddychovku, ale ne zase až takovou :-o)))))) Je to teda opravdu slabota. Ty dialogy!!!! Fakt nechápu producenty, že do něčeho takovýho narvaly prašulky.

Tucet špinavců (1967)

Oblíbený film mého bývalého manžela, ale musím přiznat, že to má fakt nápad a super obsazení.