rawboy

• 11.1.2021  11:22

Ke zhlédnutí zde: https://amazonwatch.org/donate/guardians-of-life

• 14.8.2020  19:17
    Lví král (2019)

Kvalit animovaného originálu to nedosahuje, ale určitě to neurazí. Snad se Disney nerozhodne, že takto předělá i jiné klasické animáky!

• 3.4.2020  23:19
    Šéf (2014)

Je to špatný film ve všech ohledech. Scénář, hudba, dialogy (monology), režie i herecké výkony. Možná se Jon Favreau realizoval, ale vyplodil bezduchou mozaiku, kterou hravě nahradí 30ti vteřinový klip ze závěrečné části filmu. Nebo jsem to blbě pochopil a celé je to jen 110 minut reklamy na twitter...

• 16.2.2020  13:19

Pózérská sra.ka, jednu hvězdu dávám za Mazdu.

• 11.11.2017  21:22

Jednoznačně nejslabší ze všech X-Menů. Příběhem, postavama. A kamera mi přišla jak z novácké kriminálky. To, že se se zdejším osazenstvem neztotožňuji mě už ani nepřekvapuje...

• 17.6.2017  15:01
    Endorfin (2015)

Než jsem to rozkoukal měl jsem vědět, že je to kanadské! Není jediný dobrý film, na kterém se podíleli Kanaďané. V určitých činnostech jsou světová špička, ale v oblasti kinematografie to nebude nikdy. Jednu hvězdu za atmosféru, druhou za .... třeba za kameru.

• 8.11.2013  08:49

Nevím, nevím jestli Statham tento upadající "opus" příště zachrání. Toto bylo čiré utrpení a tvůrčí bezmoc.

• 1.1.2013  19:43
    Cirque du Soleil: Alegria (divadelní záznam) (2001)

Některé artistické kousky jsou doslava dechberoucí, ale je to "jen" záznam představení, které musí být "na živo" naprosto úchvatné.

• 13.10.2012  17:13
    Sněhurka (2012)

Jediný horší způsob jak to ještě šlo zprasit je natočit to jako porno! Navrhuji podat na tvůrce žalobu. :-)

• 24.7.2012  11:56

Nelze popsat frustraci, kterou prožívám při a po shlédnutí takovýchto dokumentů. Každý soudný člověk se musí zamyslet nad tím jak tuto planetu nehorázně plundrujeme a co s námi dělají peníze. Vybít x živočichů jen proto abysme ulovili žraloka a z něj uřízli tři ploutve je už jen vrchol neuvěřitelné debility a ignorance, kterou člověk (pán tvorstva) je schopen předvést. Jenže tím zamyšlením to bohužel končí, musí přijít něco jiného, radikálnějšího než jen varování v podobě srdceryvného filmu. A obávám se, že to nebude trvat tak dlouho a to NĚCO se stane ...

• 5.6.2012  21:01

Je neuvěřitelné jak může být 100 minut dlouhých.

• 17.5.2012  18:51
    Prohnilí (1984)

Výborná nadčasová komedie, která s přibývajícími léty neztrácí půvab. Rád jsem se opět podíval a (samozřejmě proti mému přesvědčení) sympatizoval s dvojicí pařížských zkažených mužů zákona.

• 20.4.2012  08:39

Nezajímavý scénář někdy dokáže zachránit herecký výkon. Ale toto je snad nejhorší Douglasův výkon co jsem kdy viděl. Místy mi připadal až trapný.

• 20.1.2012  22:32
    Šibenice (2008)

Komický začátek, pak zlom a narůstající napětí. Lebedil jsem si jak jsem udělal dobře, že jsem opět zvolil evropský snímek a těšil se na vyůstění. Tempo to však ztratilo někde na půli cesty - škoda, mělo to na víc.

• 1.12.2011  15:10

Video zde.

• 3.11.2011  00:47
    Děrsu Uzala (1975)

Já Děsně Nudila!

• 23.10.2011  08:58

Bridges nikdy nepatřil k mým oblíbencům, jeho projev mě zkrátka nepřesvědčil. Tady ale nehrál vůbec, to bylo pózování, za které by se nemusel stydět nikdo z Beverly Hills 90518 (nebo jak se ta zhovadilost z počátku 90. let jmenovala). Pěkné jsou pasáže ze závodů, ale ne natolik, aby to ovlivnilo mé hodnocení.

• 19.10.2011  12:14

Hrůza! brrrrrrr..... Co jsem komu udělal, že jsem toto musel absolvovat!

• 14.10.2011  08:00
    Jdi za svým snem (TV film) (2009)

Poprvé jsem při sledování filmu žehlil. Když tak o tom přemýšlím tak to bylo možná i poprvé co jsem opravdu žehlil (hrozná práce). No a myslím, že by měl někdo udělat studii co dělá žehlení s lidským mozkem a jak ovlivňuje vnímání. Proč ten nelogický a zdlouhavý úvod? Jako obhajoba toho, že chci napsat, že se mi to líbilo. Vážně! Je to variace na stokrát natočené téma, není tam nic co byste už neviděli jinde, ale hezké neokoukané tváře a výše zmíněná činnost zkrátka na mě to zapůsobilo tak, že jsem i slzu zamáčknul.

• 3.10.2011  02:22

Bez mučení přiznám, že minimálně jedna hvězdička je za paní dokonalou. Ač se přímo nabízelo rozehrát tu nějakou rafinovanější zápletku tak zůstalo u poměrně nekomplikovaného děje. Ale to myslím přesně vystihuje myšlení mého druhu, když je ovlivněno testosteronem.

• 15.9.2011  23:36
    Metoda (2005)

Taková nevinná hra s lidskou důstojností. Postupně řídnoucí partička nažhavených uchazečů prosívaná sítem neúprosného "výběrového řízení".

• 26.8.2011  11:46
    Kuličky (2008)

Svěží vítr české kinematografie? Jen tak dál!

• 26.8.2011  11:40

Důstojné zakončení ságy.

• 17.6.2011  10:59

Neznám předlohu (jestli nějaká existuje), takže jsem měl docela problém se vpravit do děje a sžít se s "hrdiny". Zkrátka jsem si připadal jako kdybych sledoval nějaký 77. díl seriálu bez znalosti těch předešlých. No a zůstalo to až do konce! Nebýt tam hvězdné trio tak bych to určitě ani nedokoukal.

• 26.5.2011  10:51

Tragické dialogy, nepovedená kamera, stále jsem doufal alespoň v nějaký posun v příběhu. A že času na to bylo dost! Vzhledem k tomu, že jsem již odvykl věřit zdejšímu hodnocení tak to až takové zklamání ve finále nebylo - nic velkého jsem nečekal.

• 25.3.2011  05:46
    Nenávist (2004)

Nadějný začátek, mrazivá atmosféra, zajímavý sled epizod. Pak se to však nějak zvrtlo a prokrkalo se to ke stupidnímu závěru.

• 6.2.2011  13:24
    127 hodin (2010)

S několikadenním odstupem zvyšuji hodnocení a jsem rád, že Boyle použil pro představy a vzpomínky hlavního hrdiny podobnou formu, která mě tak zaujala v Trainspottingu.

• 13.1.2011  13:13

Zatím nejlepší Allenův film co jsem viděl. Duchaplné dialogy a k tomu nedominující Allen v příběhu, kterých se denně odehrávají ... co já vím, možná desítky, stovky ... Určité pasáže jako by režírovala žena, nemyslím to nijak zle, zkrátka se to povedlo a skutečně se těším až si to za nějakých dvacet let pustím.

• 6.1.2011  16:52

Doufám, že toto není směr kam se hodlá Divadlo Spejbla a Hurvínka ubírat. Chápu, že je těžké stále vymýšlet nové, neokoukané, ale tohle si nikdo z oslavenců nezaslouží!

• 17.12.2010  04:12
    Hledá se táta a máma (TV pořad) (2010)

Existuje nějaký seznamovací pořad, který by protagonistům dopomohl ke vztahu? Proč má někdo chuť nebo potřebu exhibovat před kamerou a dělat ze sebe kašpara před půlkou národa? Předešlé "seznamky" z primácké dílny mě minuly takže jsem nevěděl do čeho jdu, první díl byl pro mě pouhou kulisou. ale natolik mě to zaujalo, že jsem se na každý další vyloženě těšil. Ne že by to byl tak vytříbený pořad, ale pro tu totální ubohost některých učinkujících a myslím, že dramaturgie a střihači dosáhli toho co chtěli - namíchat z žumpy divácky atraktivní koktejl.

<< předchozí 1 2 3 4 5