Rammstein: Deutschland (2019) (hudební videoklip)

Představte si "dokument" o Německu jen s Výbornou songou..Tak to je Rammstein - Deutschland.. Podle mě klip je výborně natočen o Hudbě ani nemluvě dobrá

Hellsing (2006) (seriál)

Dobrý seriál.. dobré postavy, OST atd.  Doporučuji mrknout

Slipknot - The Devil In I (2014) (hudební videoklip)

BANGER co jiného říct.. je to aj dobře natočené a hudba je výborná

The Banana Splits Movie (2019) odpad!

Absolutní sračka.. ten film nemá ani plot twist..Viděl jsem hodně sraček jako Death note (2017), Mario z 90s.. Nemá ani dobré herce a ani nějakej příběh... Nejhorší napobenina na Fnaf a navíc Scott Cawthon k Warner bros. šel ale nerespektovali příběh her a chtěli z toho udělat nějakou píčovinu... ODPAD!!! NEDEPORUČUJU

Cyberpunk: Edgerunners (2022) (seriál)

Cyberpunk 2077.. Skvělý příběh který má skvělý postavy a i výborný detaily jako že člověk nemůže mít neomezeně komponentů v těle nebo se z něj stane Cyberpsychosis...  O OST ani nemluvě výborné 9.1/10

Stmívání (2008) odpad!

Tenhle film a celá sága je bizarní odpad (ale vtipnej) dá se zasmát.. hlavně na začátku když vidíte auto se řídit samo

Parta smolařů (2023) (seriál)

Tenhle animák vytvořil týpek z Youtube kanálu Sewer studiouz, Mipe a jejich videa mě celkem dost baví  Animák je zatím super má dobrý dabing to nejvíc oceňuji  Jentak dál Mipe

Vaši dokumenty (2018)

Film který se točí kolem Inspektora a jeho práce... Příběh nám začíná příchodem nejmenovaného Inspektora do pohraniční budky mezi dvěma fiktivními státy Kolečia a Arstoztka... Stejno jména hra mě velice natchla je to odpočinková záležitost  Hra i film jsou výborné určitě by to zasloužilo celo večerák  8.5/10

Avatar (2009)

Na' vi aneb Šmoulové na hodně silných steroidech...na filmu jsou úžasné hlavně CGI svět,postavy, příběh, Soundtracky atd. Cameron má prostě divné pravidlo že každý film musí být lepší a taky se mu to daří Druhý Avatar? Lepší než první.. Druhý Terminátor lepší než první druhá světová lepší než prv... Sorry to bylo moc no prostě 10/10

Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Šmoulové jsou dětství a čekal jsem že si přilepší od těch filmů ale ono hovno... Tady na mě působili jako by nevěděli že jsou modří... No a skurvený žid Gargamel noo... Ani bych neřekl prostě není to on a proto mi přijde tohle hodně slabý až podprůměrný animák