• Krátkometrážní

Kristy (2014)

Ach jo...

Roboshark (2015) (TV film)

Zhruba do 60 minuty ve mě převládal tik v ruce, že to zmáčknu a mou obrazovku zaleje tma. Ale pak se stalo něco co mi doslova srazilo hřebínek. Dlouhých 60 minut nudy tam asi není jen tak. Pak jsem se skvostně bavil.

Megažralok vs. obří chobotnice (2009)

Sranda to přestává být ve chvíli, kdy se ta bloncka projede na tom žluťáskovi v kumbále. Lorenzo Lamač tam vůbec nejezdí na motorce a nerozkopává držky nikomu, ani žralokovi, jen přitepleně kydá sračky a žere kinedril. Ponorky se ovládají joystickem, který pamatuji tak před 20 lety, když jsem pařil olimpiádu na Atarku či co to bylo. Akční scény jsou tak fantasticky sestříhané, že jsem měl pocit, že mě někdo neustále fotí. Ty torpéda vystřelené z ponorek na megažraloka měly opravdu jedinečný výbuchový efekt, radost pohledět. Scéna kdy to ponorka valí na plný kvalt ůzkym průsmykem, je nej. Především ta časová nesrovnalost jak se tam v kokpitu něco semele, ůžasné. Grand finále je opravdu "strhující" a v konečné scéně na pláži, kde se ta kozatice cukruje se žluťáskem, nám dává čas na to, aby jsme si v hlavě udělali sjetinu této hodinu a půl trvající záležitosti. Tento film je samozřejmě v každé minutě osobitý absurditou scén a totálním brakem, že mi musíte dát za pravdu, že na 5 hvězd to opravdu není. Kolossus byl o chlup lepší.

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Barrandov nás zasypává kdejakou sračkou a teď tomu není jinak...Ovšem na tohle jsem koukal s otevřenou hubou,bavil jsem se, kam až jsou lidé schopní zajít, od moderátora přes ty "super" herce, producenty,režii až po skvostné publikum. Takovou dálku za hranice lidského chápání jen tak někdo nedošel.Pro mě neprozkoumané universum debility, které mi cuká koutkem, při každém shlédnutí. Výtečné Sci-fi.

Cesta krokodýlů (2013)

Film o spletenci nelogických situací, šťavnaté buchtici a opravdu "hezky vizuálně vytvořených aligátorech". Jo, jde to. Na jednu hvězdu to bezpochyb rozhodně je, především také díky scéně, kdy děvče zlaté je ve sračkách v bažině a pro aligátora je snadnou obětí. Ten na ní chvíli civí a otvírá svou opravdu vykreslenou tlamu se zlatým zubem. Ona na to zareaguje " Tati?" . . . Není třeba dál nic dodávat....

Bouře meteorů (2010) (TV film) odpad!

Tak si to shrňme ( předkožku ovšem ne, raději ). Blondýnka co by paní z hvězdárny je jediná v americe která všemu rozumí, jediná která dokáže zachránit celý svět, jediná která . . . .bla bla... a pak je tu její rádoby "syčák" manžílek co jako Odpadlík "Reno Raines" jezdí na motorce po celém městě a zachraňuje blbce. Kupodivu má kurevsky velké slovo v armádním kabinetě a tak výsostně doplňuje paní z hvězdárny. Dokonalý páreček, jen co je pravda. Takže to nakonec spolu dotáhnou do vítězného konce a zachrání svět. Pochopitelně oba zapomenou na to ,že v minulosti ona byla piča a on kokot a chytnou se za ruce, na důkaz přitepleného hePYJendu. Skvělé katastrofální dílo.

Sharkenstein (2016)

Tohle nejde ani jinak ohodnotit než 5 hvězdami. Akční scény jsem si pouštěl ještě jednou, pač tomu se na první shlédnutí nedá uvěřit. Každá vteřina tohohle snímku je neuvěřitelně neuvěřitelná. Navíc, skvělé filmové triky.

Můžu dál? (2016) (pořad) odpad!

Tohle se těžko rozdejchává...ufff...ehhgrchl...tohle je opravdu neuvěřitelná věc ....