Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (14)

plakát

Rychlí a zběsilí (2009) 

Moje přítelkyně usínala a já se parádně bavil! Vin a Paul jsou dobrá dvojka ;)

plakát

Po přečtení spalte (2008) 

Dobrá šílenost, bohužel ale i spousta zbytečných a nudných scén. Postava Pitta vynikající..

plakát

Mulholland Drive (2001) 

Někomu se možná líbí, že se ve filmu skoro nevyzná, ale mě rozhodně ne.. I když Mul.DR. má svoje kouzlo, tak pro mě (a určitě nejen pro mě) zůstane hádankou, kterou se možná ještě někdy pokusím rozluštit. * + za překrásnou Naomi.-)

plakát

Velmi nebezpečné známosti 3 (2004) 

Když to porovnám s dvojkou, tak musím dát **. Ale prvním známostem (myslím z roku 1999) se to ani nepřibližuje a i když se ten herec v roli Patricka snaží kopírovat Ryana Phillippeho, tak to spíš působí ještě trapněji. Prostě jsem si to pustil jen ze zvědavosti a už nikdy víc!!!

plakát

Nabít a zabít (2006) 

Dost předvídatelný konec, ale jen díky němu je moje hodnocení vyšší

plakát

Rocky Balboa (2006) 

Na posledního Rockyho jsem se šíleně těšil a tak musím napsat, že nenaplnil moje očekávání. Už po nějákých 15 minutách to začla být trošku nuda a já jen čekal, kdy HŘEBEC začne trénovat a půjde rozdrtit soupeře.. A to je přesně to, co celý film zachraňuje!! Finální zápas je natočen velmi realisticky, sledoval jsem ho se zatajeným dechem a i když Rock nevyhrál (jak já mu fandil..), tak ten konec je prostě krásný ;)

plakát

Panic je nanic (2006) odpad!

Naprosto o ničem! Herci smešní až trapní... Sice jsem to dokoukal , ale absolutně nechápu jak jsem to dokázal

plakát

Zbohatni nebo chcípni (2005) 

Padesátník prostě není dobrej herec ( i když se moc snažil) ale to, co filmu opravdu škodí je místy dost slabej scénář. Nadruhou stranu to zase nebyla až taková nuda

plakát

Fakulta (1998) 

Jeden z mojich oblíbených filmů.. Prostředí střední školy a skupina dost rozdílných studentů dává Fakultě pro mě zvláštní kouzlo, které Rodriguez nezpracoval vůbec špatně. Napětí + sranda je v tomhle případě skvělá kombinace a herci jsou taky super, hlavně teda Harnett a Jordana! Ale co ten Usher tam? heh..

plakát

Ďáblův advokát (1997) 

Zajímavé téma v originalním pojetí + skvělé herecké výkony všech hlavních představitelů jen potvrzuje vysokou kvalitu tohoto snímku, o scénáři ani nemluvim...

Ovládací panel

Reklama

Reklama