Oceány (2009)

Ano, krásná kamera, táhlé záběry...ale ukrutná nuda! Oproti např. One Life je to o dvě kategorie níž.

Ulička hanby (2014)

Občas mě to hodně rozesmálo! 70%

Fanoušci (2009)

Až na pár hlášek velmi nudné a předvídatelné nerdovské road movie. Smith by z toho vytěžil o dost víc:-)

Na život a na smrt (2013)

OK akce. Nejzajímavější na filmu je fakt, že se odehrává na zkl. skutečných událostí. A od reality se údajně příliš neliší.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Film těží z cameo rolí známých tváří a sebeshazujícího humoru Setha Rogana. Některé rozhovory a hlášky byly dokonalé...škoda, že jich nebylo víc. Přišlo mi, že ve scénáři bylo hrozně moc vaty...hluchá místa vyplňovaly natahované scénky s honícími démony nebo vymítání ďábla. Ale i tak jde o zábavný film, scénka "znásilňování" Emmy Watson byla super:-)

Robocop (2014)

70% - velmi dobře zvládnutá psychologie postavy...její proměna člověka v robota. Velmi slušný film na remake!

Vikingové (2013) (seriál)

Chybí mi kvalitnější dialogy a zápletky. A krásné přírodní scenérie devalvuje laciná kulisovost interiérů a trapné "epické" bitvy o 20 lidech. Tato nevyrovnanost mne u seriálu vadí nejvíc...jde o nedotažený hybrid mezi dokumentem a zábavným fantasy/historickým seriálem. A další problém mám s věčně šklebící se hlavní postavou. Fimmel v roli Ragnara ze začátku působí strašně věrohodně...ale po čase začne svým monotónním hereckým projevem neskutečně srát. I tak ale dávám slušných 70%.

Zpátky do ringu (2013)

Není to špatné...ale strašně rychle se tento film vykouří z hlavy. Asi proto, že neví přesně čím být (dramatem nebo komedií), a tak je ve výsledek takový divný paskvil. A samotná absurdita souboje 60 letých dědků v ringu rozpaky moc nerozptýlila;-) Skutečně super ale byly vedlejší postavy, které filmu hodně prospěly a tahají ho do lehkého nadprůměru - Razorův trenér a černošský promotér. Ty dva mě vždycky pobavili:-) 70%

Banshee (2013) (seriál)

Dobrá oddychovka...s dost mizerně promyšleným scénářem. Ale dá se na to koukat:-)

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Klasický průměr Vince Vaughna, který má evidentně slabost pro Polsko:-)