Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Všichni jsme v určité fázy svého života tento ňadrový seriál hltali:-)

Everwood (2002) (seriál)

Treat Williams opravdu není v tomto lehce nadprůměrném seriálu žádnou pochoutkou:-) Ta otcovská dokonalost jeho postavy mě strašně vytáčela. Komunikativní rodič, vždy klidný a rozvážný, zodpovědný, ale ne suchar... prostě perfektní prototyp amerického "parenta".

Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)

Jooooo už si vzpomínám. Koukám na tento název a říkám si, že mi je strašně povědomý... No teď už vím naprosto přesně:-) Byla to blbost, ale jako malej jsem to miloval.

Sekretářka (2002)

Divné, moc divné, ale celkem se mi to líbilo. Je to taková masochystická love-story:-) Maggie Gyllenhaal zahrála svoji roli opravdu výborně. Občas jsem se i dost zasmál - scéna s házením rajčat v kuchyni mě dostala. Je to ale film, který asi nebudu mít chuť vidět znovu.

Soumrak bohů (1969)

Skvélý příběh o intrikánství a touze po moci, který je strašně srážen nevěrohodnými a dlouhými scénami typu chlastání členů SA a na můj vkus přehnanou úchylností hlavní postavy (Martin von Essenbeck). Ta měla diváka ASI šokovat, ale na mne působila příliš extrémně až nedůvěryhodně. K tomu přispěl i nepříliš kvalitní výkon Helmuta Bergera v roli Martina.

Setkání v červenci (1978)

Celkem povedený film. Akorát mezi 3 a 4 hvězdičkami. Angličtina Daniely Kolářové byla výborná:-)

Nahoru, dolů (2000)

Zajímavá zápletka, ale další vývoj příběhu je TAK strašně průhledný...Jako kdyby všichni hollywoodští scénáristé romantických komedií používali jednu erární dějovou šablonu. Dávám tři hvězdičky, ale ty jsou tentokrát hooodně slabé.

Smrt stopařek (1979)

"Pane, mně se chce čůrat." "Tak se pochčij!":-)