Hodina pravdy (2002) odpad!

Tak toto je naprosto nepovedený snímek. Katatrofální scénář, film nemá tempo, je neuvěřitelně nudný. Ani De Niro příliš nezáří. Prostě ztráta času.

Nelítostný souboj (1995)

Pacino s DeNirem v jednom filmu? To snad ani nemůže být propadák. Jen ten závěr mohl být trošku méně předvídatelný... P.S Po dalším shlédnutí musím zvednout na 5. Je to prostě výborné. Konec nekonec...:-)

xXx (2002) odpad!

Ještě větší hovadina než Rychle a zběsile. Občas se tam objeví i Jákl. Podle mého názoru mohl rovnou hrát hlavní roli. Svaly má dost velké a hrát neumí, takže Diesela by nahradil celkem bez problémů.

Hotel Herbich (1999) (seriál)

Žádné veledílo, ale mně se tento seriál celkem líbil. Některé herecké výkony byly také velice dobré (Donutil, Hartl, Němec).

Vekslák aneb Staré zlaté časy (1994)

Já tento film neberu jako krimi nebo drama, ale komedii. U některých scén se člověk výborně baví, protože pan Zounar je otřesnej herec a některé dialogy jsou tak nepřirozené, že se člověk smíchu prostě neubrání. Na víc než jednu hvězdiču to ale není, až tak moc jsem se zase nebavil:-)

Chalupáři (1975) (seriál)

Tak ne všechny díly jsou dobré, ale celkově je tento seriál sranda. A to je hlavní.

Arabela (1980) (seriál)

Tento seriál jsem miloval. 5 hvězdiček bez debat.

Černí baroni (1992)

"Tak toto vim nahodou úplně přesně!" - jasnejch 5 hvězdiček:-) Landovský hraje naprosto geniálně a ostatní nezůstávají moc pozadu.