Já to tedy beru, šéfe...! (1977)

Horší jsou snad jen příběhy rodiny Bartáčků a podobné komedie oslavující českou malost a tak krásné lidské vlastnosti jako závist, mstivost atd.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Skvělá komedie plná výborných hlášek. Svěrák + Smoljak jsou géniové. Mám jen malý problém, Sobotu moc nemusím, takže plný počet fakt dát nemůžu.

Kmotr III (1990)

Z nostalgie 3 hvězdičky. Dočetl jsem se, že by mohl vzniknout i díl čtvrtý, ale doufám, že se tak nestane. Nechci se dočkat dalšího zklamání...

Vodonoš (1998) odpad!

Naprostá kravina. A zase jsem na ní byl v kině. Společně s komedií Mexičan asi můj nejhorší zážitek z kina.

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Já jsem se bavil. Např. scéna z kabrioletu, v které jedna z Deucových klientek začne nadávat na ostatní kolemjdoucí a řidiče je dokonalá. Jistě, neni to Občan Kane, ale co má bejt? Důležitý je, že se člověk zasměje.

Přátelé (1994) (seriál)

Viděl jsem teď několik sérií v původním znění a musím zvednout o jednu hvězdu. Parádní seriál, který si udržoval top kvalitu neuvěřitelně dlouhou dobu (tvůrci HIMYM mohou - bohužel - jen závidět).

Babe (1992)

Jeden z nejlepších výkonů Johna Goodmana. Jestli se řadíte mezi jeho fanoušky, tak tento film musíte vidět. A vůbec nevadí, že nevíte kdo to Babe Ruth byl...

Fresh Prince (1990) (seriál)

Seriál mého mládí! Nedám na něj dopustit:-)

Mizerové (1995)

Věčně zubící a afektovaný ušatec Lawrence mne neskutečně iritoval.

Johanka z Arku (1999)

Krásná kamera, výborné bojové scény, perfektní výkon Milly Jovovič a na konci skvěle sarkastický Hoffman (asi svědomí hlavní hrdinky?) a jeho teorie o meči. Výborný film u kterého mi výjimečně nevadí dabing - Tatiana Vilhelmová namluvila Johanku fantasticky.