Mamma Mia! (2008)

High School Musical pro důchodce.

Vikingové II (2008)

Přemrštěná stopáž nedovoluje vychutnat si Outlandera ani jako nechtěnou zábavu. Navíc se chudák Caviezel se svým jedním výrazem snažil hrát tak procítěně, jako by si myslel, že hraje v dobrém filmu. Hehe...

RocknRolla (2008)

Ritchie pořád umí. Výteční herci, nadupaný soundtrack a videoklipové hrátky baví velice, stylově skvělé. Ale k velikosti prvních dvou celovečeráků chybí dynamičtější tempo a rytmus. Pomalé budování a skládání příběhu už nekončí pořádnou řeží (i když to přeskočení finále je vtipné), ale vyšumí do ztracena - jakoby mi vzal nejsladší kousek dortu, na který jsem se celou dobu těšil. To mě trocha nasralo. Ale zábavné je to stále velmi.

O život (2007)

Chudák Šteindler chtěl být tak moc moderní, až vytvořil hovno. Jedna hvězda za pana doktora Klečku.

Earth (2007) (TV film)

Informace - nula. Působivé? Kurevsky.

Plácek (2003)

Tato jugoslávská dramata z válečné a poválečné doby jsou jako přes kopírák. Na scénu kolem hlavních hrdinů naskáčou bizarní postavy (magoři), chvilku se kolem sebe točí, a když už se neví coby, utne se to nějakou tragedií, samozřejmě na balkánský způsob - tedy nesmí chybět buďto vražda, nechtěná vražda, sebevražda nebo lynčování. Fakt už to začíná být otravné.

Kouzelný most (2008) (studentský film)

To si tady kurva vsichni delate srandu? Takova sracka. Uplne me to nasralo. Hlavne ten dement v hlavni roli.

Hancock (2008)

Kurva, v traileru lákají na zábavnou a vtipnou jízdu s načumováním pod pokličku superhrdiny, ale vyšlo něco nedomrlého na půli cesty. Trailer už všechno zábavné ukázal a to vytváření nové hrdinské mytologie je trochu mimo. Ale moc děkuju za Charlize.

Poseidon (2006)

Pořád někdo brečí, fňuká nebo ječí, pořád něco nesmyslně vybuchuje (ale turbíny si to sviští dál), k tomu pár patetických proslovů a velký počet katastrofických klišé (několikrát se objevuje i trapná snaha o jejich nabourání). Chybějící expozice navíc utváří z herců pitomé figurky, které bez vysvětlení opustí ostatní a jdou si na vycházku po lodi. A ten RIchard Dreyfuss tam je kurva proč?

10 000 př. n. l. (2008)

Debilita filmu překonala očekávání, ale nejvíce zamrzí, jak moc se ten film tváří vážně. Škoda. Zábava, i ta nechtěná, se nekoná. Spíše jen zoufalé čekání na konec.