Odsouzení (2010)

Ďalší veľmi pekný skutočný príbeh. 85%

Farma (2011) (pořad)

Akože ked to pozeráte od začiatku a pravidelne tak je to celkom zaujímavé.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad) odpad!

Presne tak, treba tam poslať Kramára a ostatných strarcov, čo nevedia behať a k tomu treba aj šaškovať. Pritom neustále omieľať akí sme krásni a ešte aj pády sú šarmantné. Po treťom páde sa treba nechať odviesť pomaly potápačmi však Ferko? Radšej choď navrhovať handry a skandovať tú trápnosť že fashion team. Mi bolo na grc. Neviem čím to bude, že v konečnom zúčtovaní máme rádovo o pol hodinu dlhší čas ako ostatní, Švajda nevieš?

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Po prvých dvoch častiach som spokojný. Celkovo to bolo celkom pekné, na Krv a Piesok to ale podľa mňa nemá.

X-Men: První třída (2011)

Lepšie ako Wolverine. Ale na plné hodnotenie mi tam chýbalo viac zapamätaniahodných scén.

Templář (2011)

Pekná historická podívaná.

Spartakus (2010) (seriál)

Nehodnotím, lebo som videl len prvú časť, ale obávam sa, že aj poslednú. Teraz neviem, či najhoršie na tom bolo to umelo umelé prostredie, alebo spomalené zábery lietajúcej masy digitálnej krvi, alebo tie hrozne ploché postavy senátora a jeho posluhovačov, ktorí z úst vypúšťali samé perly, alebo scéna predstavovania akože postáv, ktoré prinášali svoje "dary". A na bezduché zabíjanie tiež nie som zvedavý. Och. Škoda, myslel som, že ma prvá časť zaujme nejakou normálnou zápletkou, alebo hlavnými postavami či pekným prostredím Rímskej ríše ako to bolo u minisérie Rím. S Rímom sa toto nemôže zrovnávať v žiadnom prípade. / dobrý komentár - Rogue // Takže odhodlal som sa aj k druhej časti, a konštatujem, že bola oveľa príjemnejšia. Zásluhu na tom bude mať určite neprítomnosť digitálnej krvi. Trochu konkrétnejšie sa nám predstavila jedna postava a páčilo sa mi vykreslenie vzťahov medzi gladiátormi. Po tretej časti už udelím aj hodnotenie. // Dopozeral som tretiu a štvrtú časť a dovolím si tvrdiť, že oproti prvej časti nastal obrat o 180 stupňov. Takže môžem udeliť spokojné 4* // Po dopozeranej šiestej časti poviem len toľko, že ak to tak pôjde ďalej, tak nebudem mať inú možnosť len udeliť plné hodnotenie. // Po jedenástej a dvanástej časti, ktoré mi skoro vyrazili dych, dávam plný počet. // Takže posledná časť ma len utvrdila v tom, že plný počet je adekvátne hodnotenie. Takže Spartacus je mŕtvy, a ja dávam celému jeho dobrodružstvu 90%