BART!

homepage
Twitter: LukasBartak

• 11.1.2012  20:28
    24 (TV film) (2011)

Ke zhlédnutí v archivu ČT: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10319066692-24/31129434001-24/

• 2.5.2011  16:36

Zajímavosti: Saulova babička původně vůbec nebyla ve scénáři. S nápadem na její postavu přišel až James Franco, protože mu připadalo vtipné, aby se drogový dealer pořád odkazoval na svou babičku. *** Jedná se o první film s tématikou marihuany, který celosvětově vydělal přes 100mil. dolarů *** Replika, kterou použil James Franco: "Voní jako boží vagína" ("It smells like God's Vagina") nebyla původně ve scénáři. Pronesl ji Seth Rogen v improvizaci. James Franco mu poté řekl, že to není vtipné - a sám repliku použil hned v následujícím záběru. *** Když si strážnice prohlíží informace o Daleovi, je na displeji vidět datum narození 14.4.1982. Seth Rogen se ve skutečnosti narodil o den později (15.4.1982) *** SPOILER: Závěrečná scéna v restauraci vůbec nebyla ve scénáři. Jedná se o čistou improvizaci všech herců, která byla natočená na první záběr.

• 19.12.2010  02:23

Já si až do dneška myslel, že Keyser Soze je reálný vrahoun typu Charles Manson nebo Zodiac. Vytvoření umělé odstrašující legendy, která měla vzbuzovat takový dojem uvnitř filmu, tak vlastně přešla se stejným záměrem do reálného světa :) Dokonalé!

• 17.1.2009  22:54
    Nenávist (2004)

K uzoufání nudná, pomalá a logiku postrádající "lekačka". Pokud ovšem máte pocit, že dokud neshlédnete nenávist, nebudete moct v poklidu umřít, a na film se opravdu chystáte, doporučuji pustit alespoň rychlostí 1,4x - při pomalejším promítání hrozí smrtelné unudění.

• 28.12.2008  00:42

Doporučuji zejména komentář k filmu od samotného..éé..éé.. -- -- -- režiséra

• 23.2.2008  14:05
    Občan Havel (2007)

vystřižené scény: http://www.aerofilms.cz/novinky/94-Co-ve-filmu-neuvidite/

• 20.10.2005  20:35

Zajímavý poloamaterský počin, který se ale bohužel zřejmě nedostane "mezi lidi." www.unarclub.cz

• 18.8.2003  19:24
    Opoparchant (2001)

hruza, hruza, hruza..brrrr. Jak jsem se mohl dodívat až do konce? Je to tím, že to šlo ráno a já měl kocovinu?

• 12.7.2003  17:38
    Chaled (2001)

Prvoplánově - zbytečně kruté.. Jedinné pozitivum shledávám v hlavním představilteli (dětském herci)..

• 29.6.2003  12:56

Pěkný pohled do zákulisí jedné z nejlepších trilogií všech dob. Obsahuje pohybové a herecké zkoušky. DeNirův úchvatný casting na roli Sonnyho a plno dalších zajímavostí..Najdete na bonusovém DVDčku ke kmotrům.

• 27.5.2003  18:36

Originální soudní příběh. Občas ale zdlouhavé pasáže. Dokonalý Al Pacino (kvůli kterému jsem si tenhle film vlastně půjčil). Závěrečná soudní pře je to nejlepší, co jsem v "soudních dramatech" vůbec viděl.

• 26.5.2003  19:09

Velmi zdařilá sci-fi. Zde, neobjektivně, přidávám desetinky bodíků za přitažlivost Milly Jovovich ;)

• 7.5.2003  22:20

"-mornin'. -Mornin'. -What's new? -not much. -Mornin'. - mornin'. -Frank was just asking what's new. -Was he?" A pak taky ten stroj co delal PINK

• 7.5.2003  22:04
    Casino (1995)

"Ty sis dal nohy na stůl, ty jeden KRETÉNE?!!"