Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Dokumentární
  • Krimi

Recenze (13)

plakát

Travička zelená (2008) 

Zajímavosti: Saulova babička původně vůbec nebyla ve scénáři. S nápadem na její postavu přišel až James Franco, protože mu připadalo vtipné, aby se drogový dealer pořád odkazoval na svou babičku. *** Jedná se o první film s tématikou marihuany, který celosvětově vydělal přes 100mil. dolarů *** Replika, kterou použil James Franco: "Voní jako boží vagína" ("It smells like God's Vagina") nebyla původně ve scénáři. Pronesl ji Seth Rogen v improvizaci. James Franco mu poté řekl, že to není vtipné - a sám repliku použil hned v následujícím záběru. *** Když si strážnice prohlíží informace o Daleovi, je na displeji vidět datum narození 14.4.1982. Seth Rogen se ve skutečnosti narodil o den později (15.4.1982) *** SPOILER: Závěrečná scéna v restauraci vůbec nebyla ve scénáři. Jedná se o čistou improvizaci všech herců, která byla natočená na první záběr.

plakát

Obvyklí podezřelí (1995) 

Já si až do dneška myslel, že Keyser Soze je reálný vrahoun typu Charles Manson nebo Zodiac. Vytvoření umělé odstrašující legendy, která měla vzbuzovat takový dojem uvnitř filmu, tak vlastně přešla se stejným záměrem do reálného světa :) Dokonalé!

plakát

Nenávist (2004) odpad!

K uzoufání nudná, pomalá a logiku postrádající "lekačka". Pokud ovšem máte pocit, že dokud neshlédnete nenávist, nebudete moct v poklidu umřít, a na film se opravdu chystáte, doporučuji pustit alespoň rychlostí 1,4x - při pomalejším promítání hrozí smrtelné unudění.

plakát

Nebýt dnešní (2005) 

Zajímavý poloamaterský počin, který se ale bohužel zřejmě nedostane "mezi lidi." www.unarclub.cz

plakát

Opoparchant (2001) odpad!

hruza, hruza, hruza..brrrr. Jak jsem se mohl dodívat až do konce? Je to tím, že to šlo ráno a já měl kocovinu?

plakát

Chaled (2001) 

Prvoplánově - zbytečně kruté.. Jedinné pozitivum shledávám v hlavním představilteli (dětském herci)..

plakát

The Godfather Family: A Look Inside (1990) (TV film) 

Pěkný pohled do zákulisí jedné z nejlepších trilogií všech dob. Obsahuje pohybové a herecké zkoušky. DeNirův úchvatný casting na roli Sonnyho a plno dalších zajímavostí..Najdete na bonusovém DVDčku ke kmotrům.

plakát

...a spravedlnost pro všechny (1979) 

Originální soudní příběh. Občas ale zdlouhavé pasáže. Dokonalý Al Pacino (kvůli kterému jsem si tenhle film vlastně půjčil). Závěrečná soudní pře je to nejlepší, co jsem v "soudních dramatech" vůbec viděl.