• Pohádka

Chudáčci (2023)

Film který mě překvapil úplně ve všem. Myslel jsem si že to bude jen něco feministického, ale překvapilo mě to až takovou podivností. Ten konec musím uznat bylo to nejlepší a proto dávám 8/10.

Jedeme na teambuilding (2023)

Strašná blbost, ale musím říct že to bylo občas vtipné takže proto 6/10.

1670 (2023) (seriál)

Je vidět, že Poláci kopírovali ale povedlo se jim to takže 8/10.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Proč je to tak strašně ohraný? Člověk vý i jaký bude příběh a to je na začátku. Jedna dobrá věc je vizuál. Jako kdyby to byl Star wars dělaný AI. Dávám 4/10.

Tři přání pro Popelku (2021)

Norové chtějí Popelku tak si ji udělali. Jedna věc ta pohádka je fakt vizuálně hezká a hlavní postava je docela příjemná, ale jinak mě to nijak moc neoslovilo. Dávám 5/10.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Upřímná reakce? Zklamání, to je Škoda film měl potenciál hlavně v předposlední  část mě opravdu bavila, jenže konec se mi vůbec nelíbil. Takže nakonec dávám 6/10.

Hellraiser (1987)

Zajímavější nápad a praktické efekty jsou vynikající a berme v potaz, že je to 45 let starý film je to dost dobrý. Musím ale říct je to trochu zklamání hlavně postavy jsou mi takový nesympatický. Dávám 7/10.

Big Brother (2023) (pořad)

Pár lidí docela příjemní.

Halloween III (1982)

Ty efekty byly docela dobré, ale to je jediné pozitivum možná hudba. Jinak doufám ze na to brzo zapomenu. Dávám 1/10.