Funny Games USA (2007)

Slušný nářez od chlapíků, které bych fakt nechtěl pozvat do baráku. 8/10

Okresní přebor (2010) (seriál)

Tolik pravdy v jediném seriálu nenajdete. Nesmrtelné charaktery - Vetchý na hrad! 9/10

Gravitace (2013)

Takhle jsem vesmír ještě neokusil. Jen škoda, že v něm lítá Sandra, tu přímo nesnáším. 8/10

Uvnitř tančím (2004)

McAvoy si s každým svým filmem získává můj obdiv. Jeho variabilita je ohromná a dojemné scény dovádí k dokonalosti. 8/10

Všemocný (2011)

Potenciál to mělo, ale smůla. 6/10

Šmejdi (2013)

Nejde vinit jen šmejdy, když jim tam ti tupý (tohle s důvěrou nemá co do činění) důchodci jdou na porážku - opakovaně. Ano, většině chybí společnost a tak se veřejně nabízím: Budu jednou týdně, po dobu 8 hodin, buzerovat, utlačovat a ponižovat osobu po šedesátce (beru i skupinky). Za osobu 35 000,-. Možnost aplikace zlatého deště a jiných vykutáleností, které si vylosujete! 6/10

Saw 3D (2010)

Samotné bludiště nebylo tak vyšperkované jak tomu bývalo. Samotný zástupce jigsawa si párkrát řízl do masíčka a dost u mě stoupl. 7/10

Saw 6 (2009)

Tohle má cit. Je to osobní a to tomu dodává grády. Vše se chýlí ke konci a napětí sílí - konečně. 8/10

Saw 3 (2006)

Nejnudnější hra s maníkem, kterého bych rád viděl mrtvého už u první pasti. Další dílky do skládačky jsou hozeny na stůl a další film je snad posune na vyšší level chápání. 5/10