Aerosmith: You Gotta Move (2004) (koncert)

Jenom si říkám, jak to mohl bejt skvělej koncert, kdyby ponechanej tak jak je a nikdo mezi j ednotlivý písničky necpal ty záběry z natáčení desky, zákulisí, setkání s fanoušky a rozhovory, které ještě ke všemu přesahují do jednotlivých písniček, takže většina předeher a někdy dokonce i kytarových sól je utlumena a vy slyšíte mluvit někoho z kapely. Je to velká škoda, protože Aerosmith na živo mají obrovskou šťávu a bylo to vidět i během jednotlivých skladeb.

Affair in Havana (1957)

Průměrný námět s promrhaným potenciálem. Námět byl dobrej, prostředí Kuby jakbysmet (i když preferuju LA nebo New York, tak exotické prostředí Střední Ameriky a Karibiku je vždycky příjemná změna. A navíc to bylo chvilku předtím než se tam moc chopil Fidel), a z herců samozřejmě Cassavetes i Burr, kterej je vždycky v záporných rolích super, ale tady prostě v tom křesle mohl sedět kdokoliv a bylo by to jedno.

Affair in Reno (1957)

Poměrné zábavné a svižné béčko se skvělou Doris Singleton v roli soukromého očka/bodyguarda :-)

Affair in Trinidad (1952)

Mám rád noiry a obzvláště ty odehrávající se v exotickém prostředí jako je třeba Mexiko anebo v tomto případě Trinidad. Dále mám rád noiry, ve kterých se nám na obrazovce svůdně vlní ultrakrásná Rita Hayworth. Její dvě taneční čísla byla skvělá a celkový herecký projev taktéž. Díky těmto dvěma faktorům přidávám jednu hvězdu navíc. Příběh totiž nebyl špatný, ale nijak výjimečný.

Africká Královna (1951)

Herecký koncert Bogarta a Hepburnové, kterému, ale bohužel schází pořádný děj.

Afrika aneb Češi mezi lidožravci (2004) (divadelní záznam)

Pro mě osobně je toto nejslabší hra DJC. Seminář standartně kvalitní, ale hra samotná těží převážně z jednoduchých vtipů, které opakují to, co už tu jednou bylo (např. Znal jsem jednoho Pulce, nebyl to váš syn?), děj je docela divný a ti černoši albíni mě tam nehorázně štvali.

After Midnight with Boston Blackie (1943)

Další díl ze série Boston Blackie. Opět se jedná o průměrné béčko u kterého se občas zasmějete, ale jinak nic moc. Blackie rozhodně není nějak moc zajímavý hrdina, i když vždycky nad všemi vyzraje. Policie je opět totálně tupá.

After the Thin Man (1936)

O něco lepší než jednička - větší sranda, lepší a zajímavější příběh. Věčně přiopilý detektiv Nick Charles je totální frajer, fakt týpek, se kterým bych šel na pivko :-)

Against All Flags (1952)

Pokud bych měl tento film vystihnout pouze dvěma slovy, jednoznačně mě napadne - technicolorové orgie. Na tento pirátský snímek se opravdu nádherně dívá díky jeho barevnosti - obzvláště vyniknou kostýmy a Maureeniny krásné zrzavé vlasy :-) Maureen je nejenom neskutečně krásná, ale také skvěle hraje - její věčně nasraná pirátka je opravdu nezapomenutelná. Ne nadarmo si Prudence Stevensová vysloužila přezdívku Spitfire. Maureen totiž plive oheň na všechny strany. Errol už nevypadá úplně nejsvěžejší, ale pořád je to švihák. No a hlavní herecký trojlístek doplňuje ďábelský Anthony Quinn. Příběh je samozřejmě jednoduchý, ale má to správný švih a o zábavu není nouze.

Agent (2019) (seriál)

Skvělý Cohen, skvělé špionážní drama, které jsem zkouknul jedním dechem. První epizodě trochu trvalo, než mě vtáhla do děje, ale od té druhé už tam nebylo jediné slabé místo.