• Pohádka

Léto s kovbojem (1976)

Pro mě nic úžasného, ale za ten nápad v českém prostředí si to asi 3* zaslouží.

Ochránce (2005)

Vine, proč si proboha propůjčil svůj obličej něčemu takovému? Ano je to rodinná komedie, víc od toho nečekejte, o ničem víc to totiž není. Občas dost trapné, opravdu vtipné jen velmi zřídka.

Čokoláda (2000)

Příjemný příběh, taková pohádka, která nikoho neurazí a člověk vážně čeká, jak to celé dopadne. A pozor, pokud máte rádi čokoládu, tak při sledování tohoto filmečku vás určitě předadne chuť se touto dobrůtkou obklopit. ;-)

Italské prázdniny (2003) odpad!

Proboha proč se takovéto filmy vůbec točí? Komu se tohle může líbit? Žádné herecké výkony, tuctový podprůměrný příběh a ještě Hilary Duff do toho...viděl jsem tuhle "slátaninu" když jsem cestoval autobusem na dovolenou, protože našeho delegáta nenapadlo dát tam něco lepšího...HRŮZA!

Mamma Mia! (2008)

Filmu se nedá upřít skvělé zakomponování písniček slavného švédského kvarteta, pasují tam, s tím si dal někdo opravdu práci. Jinak ale příběh nula. Ještě díky hereckému obsazení dávám 3*. Je to ale těžce na hraně, 2,5* by bylo ideální. Jednou snad ale můžu oko přimhouřit. :-)

Počátek (2010)

Velkolepá podívaná! Skvělý nápad, výborné obsazení, neuvěřitelné efekty. Možná že právě sním... :-)

Zelená zóna (2010)

Tak jak jsem se na tenhle film těšil, tak celkem zklamání. Ne že by to bylo úplně špatné, ale líbilo by se mi víc "bournovského" drivu, akce. Navíc mám pocit, že si tu Greengrass trochu vylévá srdce, jak nesouhlasí s válkou v Iráku. No, nápad dobrý, ale celkově film průměr.

Let's Dance 2 (2008)

Musím říctr, že když vezmu v potaz, že v tomto snímku nikdy nešlo o scénář, děj a podobné filmové věci, tak film splnil co má a je to pro jeho příznivce podobný případ jako Rychle a zběsile pro fanoušky rychlých kol. Za mě pohodové 3*.

Ženy v pokušení (2010)

Pro mě příjemné překvapení, které jsem nečekal. První půl hodina filmu opravdu velmi dobrá, vtipná, energická, za což můžou především tři hlavní aktérky. Poté se z filmu nějak vytratí kouzlo a pomalu i vtip a začíná se tu objevovat klasický scénář, kdy přichází na řadu smutné a vážné scény a kdy nás má film tendenci poučovat o životě. Celkově ale velmi příjemná komedie, které chybí jen málo ke 4* ;-).

Sex Drive (2008)

Upřímně řečeno nevím, kde se na tenhle typ filmu vzalo tak slušné hodnocení? Pro mě to není nic jiného než oddechovka, kde mi dokonce chyběly i lepší vtipy a hlavně by tomu slušel trošku méně předvídavý děj. Na 2* akorát.