Billy's Balloon (1998)

Balónky se zbláznily...:-) Hodně zajímavý animáček.

Černá zmije - The Black Adder (1983) (série)

Jeden s nejlepších komediálních seriálu. Rowan Atkinson se do této role náramně hodí, což ještě přidává na kvalitě. Škoda jen, že už jsem viděla všechny díly všech sérií. Black adder forewer!

Tři do páru (2004)

Hodně zajímavý film, který se zabývá vztahem mezi dvěmi muži a jednou ženou, snažící se vést spolu život ve třech.Docela to na mě zapůsobilo, ale musím se přiznat, že se mi moc nelíbily pusy a postelová scéna těch dvou chlapců,působilo to na mě divně...ale jinak moc pěkné.Díky bohu, že Colin Farrell nenosí dlouhé vlasy:-)

The Sylvester & Tweety Show (1976) (seriál)

Jako dítě jsem to milovala,teď se tomu taky zasměju.Vždy jsem ale fandila Tweetymu,protože je roztomilej a krásnej:-)

Poltergeist (1982)

Působilo to na mě spíše komicky než hororově,ale budiš.Triky jsou na tu dobu docela povedené i příběh ujde,ale moc mě to nenadchlo,proto hodnotím 3*

Asterix a Olympijské hry (2008)

Jsem asi výjimkou,ale mě to prostě bavilo.Jediné proti: změna herce Asterixe.

Medvěd (1988)

Krása!!Strašně hezky příběh a taky méďa:)Ne,opravdu moc hezky udělané a dojemné.

Python (2000) (TV film) odpad!

Nechápu, kdo mohl vymyslet a natočit takovohle kravinu! Od začátku do konce jedna velká slátanina.Šílenost....

Saw 5 (2008)

Dlouho jsem se na Saw 5 těšila a teď jsem ráda,že jsem ho mohla vidět v kině.Opravdový zážitek.Konečně jsem pochopila dosud pro mě nesrozumitelné skutečnosti,všecičko se mi hezky propojilo a k tomu se mi dostalo jěště neobyčejného zážitku,který by se možná nedostavil po shlédnutí pouze na Tv.Po Saw 1 asi nejlepší.Uvidíme,co bude příště,ale už se na to nesmírně těším.