Asterix v Británii (1986)

Nic se nevyrovná originálu a toto pravidlo potvrzuje i tento snímek.Film z roku 1986 dokáže pobavit nejen děti,ale i jejich rodiče či prarodiče.

Šest pohřbů a jedna svatba (1998)

Příběh nerozlučných kamarádů,kteří si vyjedou do Las Vegas oslavit rozloučení se svobodou jednoho z nich.Všechno hezké a dobré se však obrátí a z kamarádů se stávají vrazi.Svatba se nakonec povede,ale asi ne tak,jak by si člověk představoval.Jediné,co tomuto filmu vytíkat je to,že některé scény jsou spíše k zasmání.

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Stupidní příběhy postav,kdy každý má zápletku (milostou či jinou) alespoň s deseti dalšími postavami.Zbytečná ztráta času,nuda-to je mé vyjádření k tomuto seriálu.

Let's Dance 2 (2008)

Tento film zaujme hlavně diváky,kterým se líbí taneční styl street dance a hip hop, avšak pouze díky velmi propracovaným choreografiím a dobrým tanečníkům. O ději se zde nedá ani mluvit,protože hned zpočátku je jasný konec.Měla jsem tu možnost shlédnout tento snímek v kině,ale musím konstatovat,že by ho stačilo ponechat pouze na domácí projekci.Díky tomu,že mě tento styl tance hodně zajímá a už dlouho se mu věnuji,hodnotím 7/10*.

Obchodník s hrůzou (1993)

Film,podle předlohy knihy Stephena Kinga NEEDFULL THINGS ukazuje,jak se dříve poklidné městečko dokáže proměnit díky jednomu obchodníkovi,prodávajícímu zdánlivě nezbytné věci.Děj i postavy jsou dobře zpracovány,avšak úrovně knihy nedosahují.Myslím si,že King má mnoho povedenějších knih,které jsou nebo by mohly být zfilmovány.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Skvělá komedie,která není určena jen pro ty,kteří užívají vůni ,,Cannabis for man" =o) Pro Methodmana a Radmana určitě nebylo těžké vžít se do charakterů svých postav a taky to dokonale podali.Film je určen spíše pro mladší generace neboť ,,ti starší" by tento styl humoru nemuseli pochopit.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Myslím,že není co dodávat.Příběhy vlka a zajíce prožívali naši prorodiče,rodiče a v nás to také hodně zanechalo.Prostě 10/10*.

Nenávist (2004)

Další z mých oblíbených horůrků. Taky se mi stačí podívat na ikonku:-)

Smrt přichází v bílém (2003)

Ojedinělý hororový snímek,jehož děj je založen na podstatně odlišných bodech než u většiny hororů. Celý se odehrává na jednom místě a to v pustém,odlehlém lese,kde na jednu malou rodinku čeká mnoho nemilých překvapení. Film dokáže diváka připoutat tak,že z toho běhá mráz po zádech. Mé hodnocení po shlédnutí tohoto neobyčejného hororu je 10/10* .

Ztraceni (2004) (seriál)

Upřímně musím přiznat,že po shlédnutí prvních dílů v televizi mě tento seriál moc nenadchl.Hned,co se děj začal pomalu vyvíjet,jsem byla velmi překvapená.Odhalování stále nových a nových záhad na neobyčejném ostrově bylo velmi dobře propracované a nemohla jsem se dočkat dalších dílů.Teď už mi jen zbývá počkat si do září na novou sérii a další zážitky se všemi přeživšími letu 815. 10/10*