Život Davida Galea (2003)

Film,který zachycuje to,co se může stát každému z nás v běžné životě.Jelikož i já jsem PROTI trestu smrti,tak to na mě něco zanechalo a zapůsobilo hodně.A navíc Kevin Spacey má úžasný hlas:-) 10*

REC (2007)

Další Španělská hororová lahůdka!Všechno bylo skvělé,prostředí,herci i jejich výkony.Jenže já se pořád nemohu nějak srovnat s tím,že je to točené jakoby na amatérskou kameru,vadí mi,když se celý obraz hýbe(třepe),ale u tohoto hororu mi to až tak moc nevadilo:) Doporučuji všem!

Oni (2008)

Moc se mi to líbilo,ale musím přiznat,že jsem si konec představovala trochu jinak,nějak překvapivěji... ale i tak to splnilo svůj účel,některé scény mě dokázaly vyděsit a to u správných hororů musí být.Hodnotím 9* a to díky tomu pro mě nepovedenému konci:-)

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Musím uznat,že mladý Leonardo DiCaprio zahrál svou roli na 100% a jeho herecký výkon dokonale naplnil podstatu tohoto dramatu.Johnny Depp se mi taky moc líbil(tde jeho výkon:) Je to jedno z nejlepších dramat,které jsem měla možnost vidět.

Ulice: Zlatá muška (2007) (TV film)

Komu se nelíbí ulice,nebude se mu líbit ani Zlatá muška.A proto se mi to docela líbilo,i když jsem to viděla už před rokem.

VALL-I (2008)

Já bych spíš řekla,že se jedná o romantický animák s vložkou o odpadky znetvořené Zemi.Ale i tak mě tenhle animák nadchl,celou dobu v kině jsem se bavila.Hlavní hrdina není dokonalý ani krásný,je prostě takový ,jakého ho stvořily.Zato EVE je moderní a krásná,takže se náramně doplňují.Mé hodnocení 9/10*.

9 hráčů se smrtí (2005)

Podle mě se jedná spíše o béčkový horor.Námět byl dobrý,ale ne moc dobře provedený.Zato se mi moc líbilo ukončení.Typovala jsem,že to ještě není konec,ale to,co se stalo,mě překvapilo.Dávám 4* z 10,ale mohlo to být i horší.

Šup sem, šup tam (2003)

to, co jsem očekávala jsem taky dostala.Podprůměrnou komedii o fotbalu a sexu pro mladistvé.Skoro nic mě nezaujalo a to už je co říct.

Let číslo 93 (2006)

Opravdu skvělý film a k tomu podle skutečné události,což tomu dodává ještě větší zážitek.Prolínání záběrů přímo z letadla a z letecké ústředny tomu dodaly šmrnc,protože do děje nevstupovaly žádné jiné záběry a tím pádem byl děj jednoduchý,ale od začátku do konce plně nabitý. 10/10* bez pochyby:-)

Suvenýry (1989)

Krátkometrážní animáček , který má šťávu! Naprosto úžasné!!