Hořící keř (2013) (TV film)

Jsem rada, ze ceska filmografie krom spousty sracek dokaze vedle toho natocit tak kvalitni snimek. Srdcervouci pribeh, jeste vic oslnujici tim, ze je podle skutecnosti. Filmy jako tento by se meli poustet v hodinach dejepisu, aby mladosi vedeli, co tu bylo, az pujdou volit komouse a taky je mozna dobry vedet krome toho, kolik odstinu rtenek existuje, taky neco z hostorie cssr a cr... 10/10*

Mlha (2007)

Stephen King je pro mne mistr hororových stories a proto taky doplňuji mezery filmů podle jeho knižní předlohy. The Mist jsem sice nečetla, ale tak trochu jsem věděla, do čeho se pouštím. I když jsem se během filmu chvilkama nudila a příšerky by podle mého mohly být o krapek lépe zpracovány, kvůli napínavé atmosféře plné strachu a zvláštnímu konci dávám 4/5*.

Insidious 2 (2013)

Nemůžu jinak než 10/10*. Chapter 2 mě bavila ještě o krapek více než jednička. Dobré herecké obsazení, skvělý a nápaditý scénář a hlavně velké plus za Bisharův hudební podklad, který mě velmi nadchl. Jediné malinké mínus patří tak dvou, třem "komickým" scénám, bez kterých by se snímek obešel. Jinak tleskám ve stoje!

Carrie (2013)

Jelikož Stephena Kinga mám jako autora velice ráda a četla jsem od něho i Carrie, nemohla jsem si tento remake od Peirce ujít. Carrie z roku 1976 od De Palmy mě velice zaujala a byla jsem zvědavá na srovnání těchto dvou snímků. Musím říct, že nepatrně více mě bavila Palmova Cariie. Děj je přesná kopírka, což by mi tak ani nevadilo, co mi spíš vadilo byly scény s mobilem apod., ale budiž, je rok 2013. Chválím Chloe za herecký výkon, na 16 let hodně dobrý, a finálová scéna na maturiťáku mě taky hodně potěšila (dostavila se i husina). A navíc nebyla chvíle, kdy bych se nudila. 8/10*

Millerovi na tripu (2013)

Po dlouhe dobe co me tak uchvatila komedie. Hodne vydarene, hlasky skvele(hlavne narazka na Dextera a Simpsonovi), Jennifer sexy a deticky se taky povedly. Jednoznacne 10/10*, doporucuji.

Paranormal Activity (2007)

Začátek příliš pomalý a nudný, už jsem si říkala, kdy se něco začne dít. Konec slušnější, pár dobrých lekaček, ale čekala jsem od toho trošičku více. Shrnuto - slušný průměr.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Ze začátku jsem měla menší obavy , ale zcela zbytečné. Na svou dobu výborný sci-fi seriál o návštěvnících z budoucnosti. Žhavíme!!! :-)

Paranoia (2007)

O ničem,opravdu jsem se nudila....

Kid (1921)

The Kid byl úplně nejstarší film, který jsem viděla. Sama od sebe bych se na něj asi nepodívala, ale protože to byla náplň jednoho dvouhodinového semináře, film jsem shlédla a jsem ráda že tomu tak je. Charles Chaplin byl opravdu herec/komik své doby. Tento jeho první větší úspěšný film se mi moc líbil a proto nemůžu jinak než 5*