Respekt (1992)

Jeden z nejlepších filmů o hip-hopu. 2Pac zahrál svou roli dobře,možná proto, že má i nějaké ty skušenosti. A hlavně jsem se těšila na mladinkého Omara Eppse, jelikož ho znám jen z Dr.House, kde už má nějaké ty roky zasebou. So Respect for 2Pac !

Hancock (2008)

Zábavná komedie o superhrdinovi,který spíše škodí, než pomáhá.Nečekala jsem žádný velký trhák,ale to,co jsem dostala.Will Smith je můj oblíbený herec,který dokáže zahrát téměř cokoliv.Hodnotím 7*

Tohle je Sparta! (2008)

Jelikož jsem velkým příznivcem parodií i Meet the Spartans mi připadalo úžasné!Taky je to možná proto,že všechny filmy,které zde byly parodované,jsem znala,takže jsem věděla ,,Vo co go,, :-) A hlavně se mi líbila vánočka Leonidase:-)

Napola: Hitlerova elita (2004)

Já osobně nemám vůbec ráda německé filmy,připadají mi stupidní,jednoduché...Ale tento je naprostou výjimkou!Při některých scénách mě i mrazilo.Skvělý film o nacionalismu,fašismu,o té strašné době,kterou jsem naštěstí nezažila.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Film na způsob zelené míle, ale možná o krapek lepší. I když u Zelené míle si pobrečím a u tohoto filmu se mi to nestalo:), tak musím uznat, že se jedná o brilantní snímek. Morgan Freeman dokonale předvedl své herecké schopnosti a nebyl jediný. Líbí se mi, jak si hlavní hrdina Andy stojí za svým a dokáže dosáhnout svého cíle. Musím přiznat, že mi ho bylo strašně líto a chtěla jsem, ať je všechno jinak, než skutečně bylo:) Opravdu srdceryvný zážitek!

Kung Fu Panda (2008)

Skvělý animák, který má vše,co by měl mít. Nechybí akce, napětí ani vtip. Prostě vás baví od začátku do konce a jsem ráda , že jsem ho mohla vidět v kině. 10/10*

Žhavé výstřely (1991)

Nevím,co bych měla komentovat.Prostě zábavné,skvělé,úžasné a dokonalé!Charlie Sheen se do této role nekompromisně hodí.

Hranice smrti (2007)

Divím se hodnocení tohoto hororu na CSFD..Propříště radím těm,kteří vědí,že krev není nic pro ně, aby se takových filmů zdrželi ! Mě osobně krev nevadí,ale musím přiznat,že v tomto filmu jí bylo dost i na mě.Hodně se mi líbilo temné,řekla bych doslova ,,špinavé" pozadí.Příběh taky ušel ale nejoriginálnější byly zrovínka scény,při kterých krev stříkala proudem všude kolem!Jediné,co tomuto filmu vytýkat je to,že režisér nevěděl,kdy skončit a konec je proto podle mě moc natažený.Mé hodnocení 8/10*.

Mrak (2006)

Havárie jaderné elektrárny v Černobilu byla inspirací pro tento ojedinělý film.Poukazuje na fakt,jak jsou tyto elektrárny nebezpečné a jak během pár hodin dokáže lidem v okolí zničit život.Velký černý mrak za sebou zanechává zkázu,která potrvá další desítky let.Něco to ve mě zanechalo a hodnotím 9/10*.

Sirotčinec (2007)

V poslední době se čím dál tím víc setkávám se Španělskými horory a musím přiznat,že někdy strčí do kapsy i nějaké ty americké čï horory jiného původu.A SIROTČINEC je toho důkazem.Příběh ženy,jenž strávila život v sirotčinci a asi právě proto si v dospělosti sama adoptuje sirotka je skvěle propracovaný,od začátku do konce napínavý a ,,strašidelný".Prostředí starého domu,který sloužil jako sirotčinec evokuje temnotu,napětí,strach a mnoho dalších vlastností.Výborný horor u kterého jsem skoro nedýchala a dá se říct,že jsem se jaksi vžila do příběhu.Jednoznačně 10/10*