Antracit (2024) (seriál)

Herecké výkony Frantíků mi nikdy nebyly moc po chuti, nevím ten zvuk jejich jazyka spolu s tím komediantským projevem a stylem alá Funés neskousávám. Poslední díl už jsem nezvládal, 30% za nápad.

Joker (2019)

Jack a Heath to jsou Šašci, na to se mrkněte! Toto je fakt přeceňovaná nuda.

Temný rytíř (2008)

RIP Heath! S Nicholsonem nej Joker ani Joacquin na to nemá! Akorát jsem nepochopil tu hnusnou Maggie, asi rodiče.

Tenet (2020)

Total guláš sračka!

The Last of Us (2023) (seriál)

Jo celkem dobrý, ale srala mě absolutně hnusná herečka a postava v podání Belly! A pak zase kurva musí tam dávat ty buzíky?! 40% Pedro, jinak nic!

Na nože (2023) (pořad)

1* (10%), za to, že jsem se na to díval. Gordon R. mě nebavil nikdy, Pohlreicha beru jako nej, ale co je pro mne nejdůležitější, že jsem pochopil jaká je to drogerie (lžeme lidem s úsměvem). Pan Novák, je totálně necharizmatický a nudný člověk. V jeho podání jde vidět, že prostě dělá jen reklamu a pak se uvidí co z toho bude (dobrý/špatný whatever). A hlavně osobní zkušenost, byl jsem v hospodě kde byl a je to pořád stejný kentus jak před tím (Řízkárna Veranda). Tam se snažili udělat z ubytovny hotel, ale krom vyměněných ubrusů, nic. A hlavně by si pan majitel měl uvědomit, že u prostřed havířského sídliště Michellinskou reštyku neudělá + ty jeho ceny a nízká kvalita.

Fallout (2024) (seriál)

Zatím pecka a co se týče recenze od LIVINGDEAD, potvrdilo se mi, že pokud dá šit, tak je to většinou dobré, podobné jako Verbal. Enjoy FALLOUT!!!!!!! LIVINGŠiíír a Pípa verpíverpí@: 0(kámoši od Pomopípiká)

Sociální síť (2010)

Velmi dobře natočeno, doporučuji všem. Spíše životopis Marka Z.

Hlasy mrtvých (2023)

Začátek super, ale pak to šlo nějak do kytek (hodně předvídatelné), 30%.

Problém tří těles (2024) (seriál)

NTFLX opět nezklamal, zase se to táhlo jak smrad!50% a k závěru ty schody do nebe + neukazali mimozemšťany, no nasranost