• Krátkometrážní
  • Experimentální

Blutgeil (1993)

výborný punkový kraťas. :) 80%

Bojovníci z L.A. (1985)

Klasické akční béčko z dob VHS, které jsem neznal. :) Příběh, kamera, střih byly o ničem. Souboje také ničím nepřekvapili a hudbební doprovod taky za moc nestál. V té době vznikly daleko lepší filmy tohoto stylu. 35%

Avtostop (1991)

Dobrá reklama na Fiat Tempra. :) 60%

777 vteřin v Československu (1992) (TV film)

Docela v pohodě záběry. Jen bych vynechal ty ze sparťanského stadionu a modlící se lid v kostelech. Noční záběry byly pecka. Z takových záběrů bych chtěl celý dokument. 75%.

Sil jong (2009)

Po několika týdnech zvedám hodnocení ze 4 na 5. Důvod je jasný: Dost nechutný a surový film. Shlédl jsem mezitím filmy: Huan hun (2009) a Bedevilled (2010) a ani jeden nebyl tak "hnusný " jak tento. V příběhu sem tam nějaké klišé je, ale i tak se jedná o perfektní film, ve kterém jsem si říkal a dost. To u těch 2 zmiňovaných nebylo. 85% (04.04.2011)

Le Manege (1980)

Výborný kraťas, ve kterém dominuje krásně temná atmosféra. Zajímavé, jak kdysi fungoval takovýto kolotoč. :) 75% (14.03.2011)

Sleazy Rider (1973)

"Show me your cunt." :D Toto mi zůstalo v hlavě po tomto ulítlém příběhu motorkářů. Některé záběry už táhnou skoro k péčku, ale dalo se na to dívat. Hlavně hudební doprovod byl super a taneční kreace jedné z aktérek + grupáče neměly chybu. Zajímavý a na svou dobu asi i odvážný psycho počin. 70%

Baby Blues (2008)

Výborná kamera, ale to je tak vše. 45%

Tretí šarkan (1985)

Kurňa. Proč tohle neběželo v TV, když jsem byl malý? Na tu dobu, perfektní "dětské" sci-fi s horrorovými prvky. 85% (13.02.2011)