• Krátkometrážní
  • Experimentální

Vejdi do prázdna (2009)

Hustodémonsky krutopřísný film. Toto musím vidět v kině. !!!! 95% (26.12.2010)

Hazard (2005)

Parádní pecka z NY. Prostý příběh o klukovi, který chtěl jenom létat. Atmosféra New Yorku byla namakaná, k tomu parádní kamera s hodně příjemnou hudbou co víc si člověk může přát?. Sion Sono umí. 90% (13.12.2010)

Treevenge (2008)

výborný eko-splatter. :D 75% (10.12.2010)

Twentynine Palms (2003)

Celou dobu to byl takový průměr, ale takový konec jsem fakt nečekal. :) 70% (10.12.2010)

Rodeu mubi (2002)

Příběh jednoho homosexualního bezdomovce (Dae-Shik) , který na ulici zachrání ztroskotaného obchodníka (Suk-won). Ten přišel o všechny své peníze v poklesu na trhu. Oba se dají dohromady, cestují po celé zemi a hledají práci.....Film je hodně pomalý, ale nenudí. Je zde zajímavá kamera a sem tam netypická barevnost obrazu. Ty odpady tady moc nechápu. U mě 70% (10.12.2010).

Ashes and Snow (2005)

Záběry jsou provedeny perfektně, ale jsou moc dlouhé a tím padém se stávají po nějakém čase nudné. Zkrátit film o 30 minut, nebo ho 5x zrychlit a bylo by to super. :) 30% (05.12.2010)

Akai Hokokusho: Senketsu no Tenshi (1988)

Nemám ve filmech rád, když se něco zakrývá. To mne v první půlce docela naštvalo, ale budiž. Porno moc teda nemusím, tak první část za * , druhá část je daleko lepší, ale fakt jen pro silné žaludky. Jako celek 60% (04.12.2010).

Domov snů (2010)

Co předváděla herečka Josie Ho sem fakt nechápal. Perfektní film. 90% (27.11.2010)