• Krátkometrážní
  • Experimentální

Homo Videocus (1990)

Perfektní kraťas. Ještě, že jsem nedávno viděl Taxi driver (1976). 95%

New York Lightboard (1961)

9 minutovou reklamu jsem nikdy nevidel, ale typek co to vymyslel, byl psychopat. Krasně Vás to stáhne do děje až si budete říkat CA-NA-DA. Každopádně zajímavé, že už v tomto roce jsou Vám schopni narvat sr**ky do hlavy. Doporučuji shlédnout k tomu i NEW YORK LIGHTBOARD RECORD ať víte vo co de. :) 85%

Tonkei shinjû (1981)

Extrémně náročný film ke shlédnutí, kdy netušíte jestli jste normální vy, režisér nebo kde je vlastně chyba? (Témata krásně shrnul a rozebral Panjosef). Růžovo-fialová barva z propracované kamery Vám zůstane před očima ještě hodně dlouho. Yoshihiko Matsui dokazuje, že je fakt jinde a to dokazuje i svým pozdějším kouskem NOISY REQUIEM. Trošku bych zde zkrátil stopáž a byla by to EX++ pecka. Tento film bych dal povinně promítat do základních škol pro 2. stupeň. :D . Chro Chro Chro ať žije blázinec. 95%

Desertøren (1971)

Příběh mladého kluka, který se rozhodne utéct se zbraní z vojny. Ukrývá se různě u svých hipisáckých kamarádů/dek, sem tam cestuje, ocitne se na nějaké pařbě a na všechny lidově s*re. :) Film doprovází strašná hipis hudba. 55%

Znovuzrodenie lesa (2009)

Další lehce podprůměrný slovenský dokument pro sídlištní děti s podprůměrnou kamerou a stále se opakujícím komentářem. 45%

Otec (2010)

Každopádně film má něco do sebe. Pomalá, kompozičně promyšlená kamera s obyčejným příběhem nemusí všechny zaujmout. :) 45%