• Krátkometrážní
  • Experimentální

Škyt (2002)

Excelentní práce s kamerou a zvukem, zachycující madarskou vesnici, která se hodně podobá podobá te české. Mohlo být více akce nebo kratší. 70%

80000 Shots (2002)

Precizně zpracovaný časosběrný (timelapse) dokument z výstavby Potsdamer Platz v Berlíně doplněný skvělou hudbou. 90%

Černí andělé - Pokoj bez oken (2001) (epizoda) odpad!

10% za kopírku, hrad a Taťánu. Pro klasického českého televizního diváká a povaleče to musela být bomba.

Fernsehturm (2001)

Záběry z restaurace v televizní věži Fernsehturm v Berlíně. 40%

f8 (2001)

Toto mi teda moc neřeklo. Počítačová grafika byla asi pěkná, ale já ji vůbec nemusím. Přislo mi to jako nějaké 13 minutové intro z nějaké PC hry. Příběh taky slabší. 40%

In The House of Equal and Opposite Reaction (2001)

Většina záběrů byla natočena ze střechy 11. září 2001, kde bydlela Courtney Hoskins. Záběry zachycují požár WTC, které byly natočeny na super-8 kameru, na začátku pásu jsou domácí záběry na psa Myairo, kterého natáčela v domě více než měsíc před tím. Má to atmosféru.

Metropolis (2001)

Výborná animace, ale příběhu chyběla pořádná jiskra, abych to nedodíval na 2x. A k tomu ta děsná hudba, která se do toho vůbec nehodila. :( 40%

Nabi (2001)

ja tento film rozdychával hoooooodně dlouho. Šíleně táhnoucí se pomalý děj. Očekával jsem , že to bude něco jako Code 46,ale toto prostě ne. 2 hvězdíčky dávam jen, proto, že jsem se po čase nad tím filmem zamyslel,ale po druhé už bych se na něho nepodival.