• Krátkometrážní
  • Experimentální

Ecosystem 5: A Tremulous Stone (1988)

Párádních šestnáct minut rychlých záběrů doplněných občasným flickeringem způsebený přeexponováním obrazu doplňený noise hudbou z venčí mne neodtrhlo od obrazu. Krásný japonský objev staré školy. 90%

Hearts of Stone (1988)

Dva gangy proti sobě. Každý z nich vyšle jednoho zástupce na ruskou ruletu. Kluci fakt měli srdce z kamene :) 85%

Kočky z internátu (1988)

Nic si o tom filmu nečtěte (já to taky udělal). Sežeňte si ho, posaďte se do křesla, nabijte si bongo, dejte si několik prásku a bavte se. O zábavu se Vám kočky rozhodně postarají. Super úlet na zimní večer. 90%

Nukleární holocaust (1988)

Nudný brak, kdy západní pobřeží USA zasáhnou nukleární hlavice a velké města jsou zničena. Film se odehrává převážně v přírodě, kdy jedna přeživší parta se snaží ovládnout celé pobřeží. Film ničím nevyniká, celý se odehrává v lesích, sem tam nějaká přesřelka, zmutovaný člověk atd. U nás v 90. letech vydala na VHS firma LUCERNA. 35%.

Polda (1988)

Absolutně nudný film. Promítání v Orlovském kině: 8.-11.10. 1989 v té době bych dal o 2 hvězdy více. :)

Pravá Amerika (1988)

Parádní film z New Yorkských ulic, kdy maď arská rodina jede na výlet do NY a tam je záhy opustí otec, potuluje se různě poulicích, najde si kámoše ...... Jedinná výtka je, že v maďarsky mluvených částech nejsou k dispozici žádné titulky. 90 %

Spoorloos (1988)

Nevím, co všichni maj na tom konci!? Lehčí podprůměr. 45%

Tsuitô no zawameki (1988)

Nádhera. Jedno ze zapomenutých děl japonské undergroundové kinematografie. Excelentní kamera černobíle ráži (co záběr to pastva pro oči, tak dokonalé kompozice se jen tak nevidí) dodává snímku neuvěřitelně surovou atmosféru a nekompromisní každodenní pohledy na životy různých lidí v Osace. Film je hodně pomalý a jen pro undergroundové nadšence. Nechápu, že tu není zatím žádné hodnocení. :( 100% (07.04.2010)