• Krátkometrážní
  • Experimentální

Nářez (1986)

Kdysi jsem to jako kluk viděl na VHS a teď jsem na ten film narazil úplnou náhodou. Není to dokonalé, ale na tu dobu supr. Triky, hudba, styl .... to bylo něco. Tony už v té době létal do nebes. RHCP v klubu byli taky úlet. :D (11.11.2010) 90%

Tong hau goo si (1986)

Jak už napovídá anglický název (Tongs: A New York Chinatown Story), tak většina záběrů se odehrává v čínské čtvrti v New Yorku, kdy 2 čínští bratři po letech strávených v Hongkongu odcestují za strýčkem do New Yorku. Hned po pár dnech strávených ve čtvrti zjišťují, že to tu nebude jen tak a najednou se ocitnou ve válce místních gangů a fízlů. Jedná se o klasický asijský akční film se spoustou akce zasazený do špinavých ulic NY. Pro mne velké, neznámé a těžko sehnatelné překvapení. 85%

Bojovníci z L.A. (1985)

Klasické akční béčko z dob VHS, které jsem neznal. :) Příběh, kamera, střih byly o ničem. Souboje také ničím nepřekvapili a hudbební doprovod taky za moc nestál. V té době vznikly daleko lepší filmy tohoto stylu. 35%

Krush Groove (1985)

:D Beastie Boys byli na soutěži dobří punkáči. :D 85%

Pás Orionu (1985)

Akční film z 80-tých let odehravající se na krásných Špicberkách. Já se u toho dost dobře bavil.

Podzemka (1985)

Docela fajn snimek z podzemí, který rozhodně stojí za shlednutí. Kdysi podzemí nebylo tak hlídané jak dnes, a podle mě se tam děly zajimavé věci. :( Dějově slabší, ale o to víc zabavnější a k tomu ještě supr jazz-funky hudba 80. let. 70%

Sněžné děvky v Perninku (1985)

Začátky snowboardingu v tehdejším Československu. První zdokumentované pády, závody a freeride několika lidí na šílených snowboardech v Perninku. To byl punk!