Conan (1997) (seriál) odpad!

Blink..! Netušil jsem,že to existuje než jsem to spatřil na AXN...do tý doby u mě vedla Uweho Bloodrayne. Ovšem tohle jí předčilo.

40 dnů a nocí (2012) odpad!

Absurdně špatný triky ( stříkàní hadicí skrz okno simuluje potopu),neuvěřitelně debilní scénář ( 60 000 vzorků DNA zachraňují 2 buchty s termoskama na rameni... ) a příšerný herecký výkony. Když je vyšlou ze supermoderního staveniště sehnat stěžejní součástku pro megaturbínu tím,že jí natajňačku čórnou z nějaký bójky,tak sem omdlel...a ano. Nedokoukal sem to.

30,000 mil pod mořem (2007) odpad!

Zkurvysyn! Krade nám OXYGENÀTOR!!!Už ten název toho přístroje mě měl varovat. Ale z jakéhosi "guilty pleasure" jsem to sledoval...tedy do té doby než se moje slepé střevo nepokusilo vyskočit a zadusit mi mozek.

Stealth: Přísně tajná mise (2005)

Děs a hrůza. Vyrost jsem na Top Gunu,Železných orlech a Airwolfovi,takže na ptákoviny jsem zvyklej,ale to co viváděj tady a jak se u toho tvářej to je moc i na mě...ta jedna je jen za Jessicu...z nějakýho důvodu jí jsem schopen odpustit cokoli.

Bojové nasazení (1986)

"Ta malá přičmoudlá v Bangkoku ji měla fakt napříč!" Tolik hlášek jen tak někde nenajdete.

Pařba na třetí (2013)

Je čas složit účty! V tomhle díle musí Wolf pack složit účty za předchozí "pařby" ! Trochu moc Wanga ( ten už je vážně moc..) a trochu málo srandy. Za své paby mohli být vytrestáni o trochu míñ. A v tý mexický vile moh bydlet Tyson. Bylo by to vtipnější.

Děsnej doják (2006) odpad!

Obvykle mě parodie baví. Musím přiznat,že i ty blbější.Ale tahle je jen upachtěná,nechutná a trapná.