Alois Nebel (2011)

Pro mě tedy zklamání.Zajímavý vizuál,který však bohužel není už dnes nijak originální.Solidní atmosféra a stráášně slabý příběh a nepříliš silné postavy,se kterými se divák nemá šanci ztotožnit.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Škoda,přeškoda, že Cartera nehrál Gerard Butler,že ho někdo nezfilmoval dříve než Star Wars a toho že záporáci stáli za prd. Alespoň už teď víme co četli Steven,George a James jako malý kluci.

Maverick (1994)

Nejvtipnější western široko daleko.

Tři mušketýři (1993)

Když jsem na tuhle verzi nadával,netušil jsem co přijde v roce 2011!!!!

Tři mušketýři (2011)

V roce 1993 jsem o Herekových Mušketýrech řekl,že je to prznění Dumase jaký jsem ještě neviděl,pak přišel Muž se železnou maskou a zas jsem řekl něco podobného. Tady jsem se raději pokusil hned v úvodních minutách vymazat ve své paměti jakékoli Dumasovi stopy a jal se sám sebe přesvědčit,že sleduju nějaký steampunkový béčko. Hodně blbě natočený,s mizernejma dialogama,špatně napsanejma postavama a trikama (zvlášť pozadí) jako z levný videohry.A tímhle úhlem pohledu se vyhrábli na dvě hvězdy. Ne víc ani náhodou. Oproti Herekovi tady aspoň není Kardinál ouchyla co osahává Mylady.

Megamysl (2010)

Moje stará škůůla!

Mládí v hajzlu (2009)

Jedna hvězda za Justina Longa- takhle přesně jsem si Paula představoval.Jinak děs a hrůza. Ti co nečetli možná ještě přidají.Já nikoli.Nick Twisp aka Francois byl můj velkej hrdina a vzor! Nacpat dvě knižky z pěti do devadesáti minut za to by někdo zasloužil podpálit! Jo eště Trent byl přesnej,ale to hodnocení nezachrání..