Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Nápad to byl dobrý, ale provedení trošku pokulhává. I když mě to překvapuje, protože ani casting není špatný. Možná nejsem tak nadšený, protože nemám tolik zkušeností s dlouhodobými vztahy...

Lovci upírů (2003)

Viděl jsem dost filmů hongkongského ražení a jsem ochotný se přizpůsobit východnímu stylu pohledu na kinematografii (a to rád), ale tohle je na mě opravdu moc zmatené a šílené.

Tělo na tělo (2002)

Viděl jsem i horší filmy. Když je nuda, poslouží i Tělo na tělo (i když podle názvu bych hádal, že jde o nový dokument Madonny). Některé akční scény jsou koukatelné a Ray Park se konečně ukazuje bez masky.

Loď duchů (2002)

Místy slušná atmosféra. Scény v noir stylu dodávají filmu na atraktivnosti, ale dojem kazí odfláknutý konec. Než se vzpamatujete je po všem. Za pozornost ještě určitě stojí velmi dobrá hudba.

Belphegor: Fantom Louvru (2001)

Tentokrát Francouzi ujeli. Jediné, co stojí za pozornost jsou vizuální efekty. Fantom se totiž utápí ve své vlastní zmatenosti a nepřehlednosti.

Pravá blondýnka 2 (2003)

Upřímně, docela zklamání. Kouzlo prvního dílu je pryč a humor, po tom také ani vidu ani slechu.

Dracula II: Vzkříšení (2003)

Myslím, že něco podobného by asi zvládl natočit každý druhý fanoušek filmu s digitální kamerou. Otázkou je, jestli by se do toho vůbec pouštěl. Toto se opravdu nepovedlo.

Líbánky (2003)

Brittany Murphy je roztomilá, ale ani ona nezvládne dát jiskru filmu, kterému chybí většina toho, co od komedie očekáváte.

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série)

Pro neznalce předlohy to možná bude fajn podívaná, ale pro mě, který na Survivorovi vyrůstal a stále ho považuje za jednu z nejlepších soutěžních reality show, je to bohužel téměř nekoukatelné. Neustálá snaha být efektní je spíše kontraproduktivní, je to zdlouhavé, některé herní prvky narušují taktický aspekt hry, hudba je rušivá a mohl bych pokračovat dál, ale nebudu. Viděl jsem část jednoho dílu a to mi myslím bohatě stačilo.

Resident Evil: Raccoon City (2021)

Původní filmy Resident Evil nepovažuji za nic světaborného, ale na některé se dívat dalo. Tohle jsem musel sledovat na etapy a nutit se do toho. Napětí téměř žádné, akční scény podprůměrné, stejně tak jako vizuální efekty a masky, situaci zachraňují jen někteří fajn herci, ale jinak bohužel nevidím na filmu žádné pozitivum. Působí to jako první epizoda laciného seriálu na Syfy.