Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Hravá "feel good" podívaná, která se samozřejmě nevyhýbá klišé, ale díky všudypřítomné veselosti a obsazení v čele s Ryanem (plus dojde na několik bezva cameo rolí) to filmu rádi odpustíte.

Tohle jsme my (2016) (seriál)

Klasická mozaika různých osudů obohacená o jedno velké překvapení. Námět není vysloveně originální, ale díky dobře napsaným a zahraným postavám a civilnějšímu pojetí, je to podívaná, která pohladí po duši. A když něco takového říká někdo tak sarkastický, jako jsem já, tak už to něco znamená.

Policie Chicago (2014) (seriál)

Zápletky jsou sice okoukané, Hank je na můj vkus moc heroizovaný, měl zůstat čistokrevným grázlem, ale jinak slušná kriminálka s bezva atmosférou a fajn obsazením. 7/10

Ray Donovan (2013) (seriál)

Ono je to vlastně obyčejné drama dysfunkční rodiny obohacené o kriminální zápletku a atmosférického prostředí odvrácené tváře Hollywoodu. Nekoná se žádná komplexnější dějová zápletka, ale plně to vynahrazují zajímavé postavy a vztahy mezi nimi a samozřejmě skvělé herectví. Po druhou sérii bych ale byl raději, kdyby si scenáristé více pohlídali ucelenější příběhovou linii.

Dads (2013) (seriál)

A já myslel, že úkolem sitcomů je, aby byly vtipné. Obsazení bezva, zbytek..., ten ani raději nebudu komentovat. Pokud chtějí tvůrci sázet na sexistický a rasistický humor, tak ať se podívají na 2 Socky, takhle se to má dělat.