Muž taiči (2013)

Relativně slušná arénovka s precizně zvládnutými souboji (i když závěsná lana bych klidně vynechal), která se snaží nebýt jen povrchní mlátičkou, ale také příběhem o mladíkovi s čistou duší, která je pomalu stravována mamonem. Ale příliš to nefunguje, prezentováno je nám jedno klišé za druhým a "bondovský" záporák s tváří Keanu Reevese je spíše úsměvný než děsivý. A přestože Keanu se ještě stále zvládá ohánět (z tréninku pro Matrix si něco zapamatoval), oproti ostatním borcům působí jeho schopnosti malinko amatérsky. Keanu má u mě také vroubek za trestuhodné nevyužití některých bijců (Iko Uwais, Silvio Simac...). 5/10

Muž z oceli (2013)

Snyder se vzdal zpomalovaček a jeho akce tak trpí klasickým nešvarem zmatenosti a nepřehlednosti, scénář je docela povrchní a práce s vedlejšími postavami také není zrovna skvostná, stejně jako triky v některých momentech. I přesto jde ale o zábavný a poctivý blockbuster, který plní, co má - pobaví.

Mystery Men (1999)

Skvělá parodie na comicsové spektákly s velmi silným obsazením mě slušne pobavila. Některé vtípky jsou opravdu povedené.

Myšák Stuart Little (1999)

Příjemná komedie pro děti, které hodně pomáhá kvalitní nemluvení hlavního hrdiny. Jak v originálu, tak i v dabované verzi.

Myšák Stuart Little 2 (2002)

Osobně se mi více líbí toto pokračování. Snad díky tomu, že je o špetku dobrodružnější a na scénu vstupuje několik postav navíc. Animace zůstala na vysoké úrovni, takže se animovaným "herců" daří vyjadřovat své rozpoložení skrze různé grimasy.

M3GAN (2022)

Ke konci se nám trochu vrší klišé, ale jinak jde to vcelku zábavný horor se správně děsivou záporačkou a slušnou řemeslnou kvalitou.

Nabít a zabít (2006)

Extra ukecená, extra vtipná, skvěle obsazená kriminálka s rychlým spádem. Trošku sentimentální konec malinko kazí dojem, ale jinak má Nabít a zabít vynikající spád.

Na dně (2023)

Černá komedie, která obsahuje několik hodně šílených momentů, je skvěle obsazena a ano, sází i na několik vážnějších a hlubších momentů, ale nepřehání to s nimi. A stěžovat si u filmu, který vůbec neskrývá, že v hlavní roli jsou dvě homosexuální postavy, že je film "gay", to je jako fňukat, že je zmrzlina moc studená.

Nad ránem (2019) (seriál)

Zábavné, plné originální nápadů, vtipné a s hromadou nezapomenutelných postav, užil jsem si to.

Nahlas a naplno (2012)

Taková milá pohádka okořeněná o povedená hudební čísla.