Narcos: Mexiko - Série 3 (2021) (série)

S ohledem na delší pauzu se musím přiznat k tomu, že jsem se v postavách na začátku trochu ztrácel, ale postupem času jsem si (zhruba) vybavil, co nám bylo v minulosti nabídnuto. A pokud jde o třetí a finální řadu, tak ano, možná by mohla být více "ukončena" a možná o trochu akčnější, ale to neznamená, že jsem se nudil. Je to propletené, napínavé a velmi dobře zahráno, což nechalo zapomenout na většinu negativ. Jen pro info, testy DNA byly v roce 1994 už dostupné,

Narozen v Americe (2023) (seriál)

Jako velký fanda Opičího krále jsem si to nemohl nechat ujít. Kdyby mi bylo o pár desítek let méně, užil bych si to mnohem víc, ale i takhle jsem se nenudil. Byla to milá sympatická podívaná, která rozhodně neurazila.

Nástrahy velkoměsta (1984)

Spolu s Maléry pana účetního jsou pro mě Nástrahy velkoměsta nejlepšími italskými komediemi. Létající nehty, tak na to se jednoduše nezapomíná :).

Na sv. Valentýna (2010)

O poznání sentimentálnější a méně vtipné, než Láska nebeská, ale současně hodně milá a hřejivá romantická komedie, která je sice místy zmatená (nebo jsem snad jediný, kdo se ve vztazích jednotlivých hrdinů ztrácel? :D), ale i tak navodí pocit pohody a u mě dokonce i naivní ideu, že láska je opravdu fajn. Plus tak vehlasný herecký ansámbl se jen tak nevidí.

Na tuhle nemám (2010)

Jedním slovem odzbrojující. Více slovy, pomalu plynoucí, ale zábavná romantika, která netlačí na pilu. Dokonalá oddechová podívaná.

Na vlásku (2010)

Naivnost v tom nejsladším balení. 9/10

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Na dvojku dokonale sedí termín "slabý odvar" prvního dílu. Nic víc není třeba dodávat.

Návrat draka (2004)

Na akční scény jsou Asiaté nejlepší (což ale v tomto filmu nepředvedli), ale jejich humor, to je něco, co jde naprosto mimo mě :).

Návrh (2009)

Neobjevná, ale fungující komedie o "zlé" šéfce a asistentovi s milující rodinou. Nic moc originálního nelze čekat, ale chemie funguje a úsměv na tváři se dostaví mnohokrát.