Neporazitelný: Vykoupení (2010)

A pak, že to nejde bez závěsných lan a počítačových efektů. Holt pár šikovných borců je lepší, než parta expertů na trikové záběry. Kdo umí, umí, kdo neumí spolehne se na střihače a počítače. Ale to Scott Adkins rozhodně nemusí, protože tenhle chlapík je prostě nekopromisní bijec, který si zaslouží roli v áčkovém velkofilmu. Schopnosti i charisma na to má. Scotte, kdybych si ještě v pokoji vylepoval plakáty, tak u mě máš význačné místo :D

Neprůstřelný mnich (2003)

Vypustit závěsná lana, trošku více investovat do speciálních efektů a vypilovat scénář a byl bych nadšený. Ale nestalo se, takže jen z úcty k Yun-Fat Chowovi dávám 50 %.

Nepřemožitelné zlo (2005)

Vcelku atmosférická duchařina, které ale chybí propracovanější děj a ke konci slušnější gradace.

Nepřítel pod ochranou (2012)

Klasický špionský thriller, u kterého bohužel není těžké odhadnout, kdo je skutečný nepřítel, ale akce je docela slušná, obsazení sympatické a i přes slušnou stopáž, film odsýpá rychle, takže 7/10.

Neranditelní (2014) (seriál)

Rozjezd je pozvolnější, ale čím více dílů přibývá, tím vtipnější seriál je. Příjemné obsazení, humor, který není úplně jemný, ale ani přehnaně vulgární, prostě pohodová záležitost.

Neskutečná Anna (2022) (seriál)

Vcelku povedený seriál, který byl ale místy zbytečně natahovaný. Styl hraní Julie Garner mi v případě Anny nevadí, naopak, z toho, co jsem viděl působila skutečná Anna také dost chladně a téměř "roboticky". Trošku nepříjemný je přízvuk, ale co mi asi vadilo nejvíc je to, že se seriál zřejmě snaží udělat z hlavní postavy jakousi hrdinku nebo Robina Hooda v sukních. Tahle glorifikace podvodníků není moc zábavná.

Neviditelné zlo (2006)

Ono je to zlo dost viditelné docela brzy. Zabiják s hákem a sekyrou, to není nic nového. Nic nového není ani parta teenagerů, kteří bojují o život v opuštěné budově. Občas se ale zadaří budovat mrazivou atmosféru a některé odstranění vyděšených mladistvých je docela originální.

New Police Story (2004)

Trošku více akčních scén by neuškodilo, ale na druhou stranu Jackie už není žádný puberťák :)). Ohánět se ale ještě pořád umí. Osobně jsem až tak neocenil zbytečně protahované psychologické strádání hlavní postavy, ale přežít se to dalo. Navíc, ústřední antihrdinové byli opravdu ztvárnění na výbornou. Nechutně bezcitní a rozmazlení.

Nezastavitelný (2010)

Zabere to slušnou dobu, než se začne něco pořádného dít, ale pak to stojí za to. Ne zrovna objevný, ale tak akorát napínavý film o neovladatelném vlaku.