Dantovské peklo (2010)

Drsné, mnohastylové, strhující, krvavé. Rozhodně netradiční animovaný kousek.

Záhady Pittsburghu (2008)

Vlastně si ani nejsem jistý, co bylo nosnou myšlenkou celého filmu, ale rozhodně byl zajímavý, nenudil a občas potěšil. Netradiční milostný trojúhelník okořeněný o trošku zbytečnou mafiánskou zápletku, mladík, který bojuje proti "osudu", který mu naplánoval vlastní otec, miluje muže i ženu z jednoho páru. Rozhodně zajímavé. Možná pomalu plynoucí, ale ne unylé.

Útes smrti (2010)

Skromně působící, atmosférické, napínavé a příjemně zahrané. Škoda jen toho tlačení na pilu u romantické linky, to bylo (alespoň pro mě) zbytečné. P. S.: Zakomponování žraloka do obrazu bylo výtečně provedeno, člověk by si skoro řekl, že je to skutečné.

Piraňa 3D (2010)

Sedmdesátá léta jsou zpátky, stejně zábavná, roztomilá, jen o něco trikově vypilovanější. I když překvapivě zase ne o tolik, jak jsem čekal.

Ďábel (2010)

Zajímavý nápad, ze kterého se ovšem určitě dalo vytřískat více. Stejně jako z atmosféry, která napjala, ale ne k prasknutí.

Světová invaze (2011)

Další důvod proč nemám rád rozklepanou kameru. Akci degraduje do skoro nekoukatelného sledu scén, kdy člověk netuší, kdo umřel, proč umřel, jak umřel, na koho se střílí, odkud se střílí. Atmosféra tu je, vtažení do dění funguje, škoda jen povrchních a patetických dialogů a naprosté zbytečnosti některých postav, které jsou vám představeny a za chvíli jsou zabity. Civilisté jsou tu také jen do počtu, jen aby se neřeklo a vymáčkla se slza divákovi z oka. Nejsem vysloveně zklamaný, ale doufal jsem, že konečně uvidíme pořádnou mimozemskou invazi a ona mimo obraz probíhá, ale člověk z ní vidí kulové. 70 %

Šéfka (2011) (pořad)

Je to tak zvrácené, až je to zábavné.

Red (2010)

Helen Mirren s kulometem a tenhle film mají jednou věc společnou, sedí na ně slovo "roztomilé". 7/10

Benga v záloze (2010)

Zbytečné dlouhé, málo třeskuté, ale relativně vtipné. I když po traileru jsem doufal v mnohem, ale mnohem více.

Jackass 3 (2010)

Kdybych řekl, že jsem se nebavil, tak bych byl pokrytec. Smál jsem se v podstatě neustále. A jednou jsem se málem pozvracel. Je to možná přízemní, šílená, nevkusná zábava, ale pořád zábava a to pořádná.