Suckablood (2012)

Nevím kdo byl strašidelnější - jestli Suckablood a nebo macecha.

Máte slovo (2008) (pořad)

Některá témata je rozhodně zábavné a zajímavé sledovat, nicméně paní Jílkové se většinou nedaří udržovat správný směr a tak se to dost často zvrhává a na nejzajímavější otázky se občas i zapomene. A ve výsledku se stejně vyřeší houno. Ale na udělání si obrázku o zúčastněních a hlavně možnost probírání to z obou stran a ne z jediné politicky korektní, je to rozhodně dostačující.

REC 4: Apokalypsa (2014)

Po trojce jsem doufal, že to bude zase found footage. Nebylo. Podle názvu jsem doufal, že tam bude nějaká apokalypsa. Nebyla. Takže zase čistý a nijak nevybočující zombie průměr s nepřehlednou akcí, nulovým gore, nelogickým pohřbením mystické stránky příběhu a režisérem, který zřejmě nikdy neviděl počítač blíž jak z pěti metrů, jinak si neumím vysvětlit tu prezentaci práce na PC, jakou nám přinesl (složky se označovaly náhodně, nehledě na to, kde zrovna byla myš? WTF?). Stejně jako trojka naprosto zbytečné pokračování. Z rozmýšlení mezi 2* a 3* to ke třetí táhne jen předtitulková a mezititulková scéna.

DVTV (2014) (pořad)

Rozhodně přináší zajímavý rozhovory i přesto, že se hosti svými názory občas nehodí do krámu "mainstreamu" a tý "jediný správný pravdě".

Zajatci bílého boha (2008)

"Protože jsou to křesťané, tak si myslí, že nás můžou učit a vůbec je nezajímá, kdo jsme. Nesnaží se o nás cokoli dozvědět, chtějí nás jen předělat a zničit naši kulturu." A to je ještě jedna z těch slabších vět, co v tom zazní.

Proboha! (2008)

A proto tíhnu k pohanství.

The Frame (2014)

Film ve kterém pojem "práce s kamerou" nabírá úplně nového významu. Po pomalejším rozjezdu jsem byl následně s každou minutou o procento více přikován k obrazu, až do výborného, skoro až Nolanovského vyvrcholení, kterým film však nekončí, neboť se následně vrhne do druhého vyvrcholení. A co naplat, že tam ve výsledku vlastně není moc jasné, "proč a jak?", koukalo se na to výtečně a já mám aspoň o čem přemýšlet, protože samotný námět je nehorázně a až snad drze originální a hravý.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

První polovina části s Miou trošku uspávací, ale jinak naprosto boží hláškárna a nejlepší Tarantino (z těch, co jsem měl tu čest).